KuponperestV2
17 Ağustos Cumartesi · 20:00
Amiens
1-0Maç sonucu · İY 0-0
Lille OSC

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 12 ms

Beklenen toplam gol

2,56

En olası skor

0-1

%13

Ev sahibi kazanır
%21
Beraberlik
%23
Deplasman kazanır
%56
Karşılıklı gol
%49
1.5 üst
%74
2.5 üst
%49
3.5 üst
%25

Skor olasılık matrisi

012345
07.412105.72.40.8
16.9129.65.32.20.7
23.35.44.52.51.00.3
31.01.71.40.80.30.1
40.20.40.30.20.10.0
50.00.10.10.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 78%
Dixon-Coles%79
Monte Carlo%79
Elo gücü%71
Ensemble sonucu%79

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%21
Güven65/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Amiens 1620, Lille OSC 1747.
  • Amiens iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,27 gol attı.
  • Simülasyonların %21'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven68/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1747).
  • Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%54
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Lille OSC 1747, Amiens 1620.
  • Lille OSC deplasmanda oynadığı 16 maçın %69'ini kazandı.
  • Simülasyonların %56'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%46
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Amiens 1620, Lille OSC 1747.
  • Amiens iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,27 gol attı.
  • Simülasyonların %21'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%79
Güven68/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Lille OSC 1747, Amiens 1620.
  • Lille OSC deplasmanda oynadığı 16 maçın %69'ini kazandı.
  • Simülasyonların %56'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%74
Güven69/100Orta risk
  • Simülasyonların %77'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%93
Güven76/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,60 beklenen gol hesaplıyor (Amiens 0,94, Lille OSC 1,67).
  • Amiens son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,47 gol attı, 1,04 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%74
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,60 beklenen gol hesaplıyor (Amiens 0,94, Lille OSC 1,67).
  • Amiens son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,47 gol attı, 1,04 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%48
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,60 beklenen gol hesaplıyor (Amiens 0,94, Lille OSC 1,67).
  • Amiens son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,47 gol attı, 1,04 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%26
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,60 beklenen gol hesaplıyor (Amiens 0,94, Lille OSC 1,67).
  • Amiens son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,47 gol attı, 1,04 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%11
Güven75/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,60 beklenen gol hesaplıyor (Amiens 0,94, Lille OSC 1,67).
  • Amiens son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,47 gol attı, 1,04 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%26
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,60 beklenen gol hesaplıyor (Amiens 0,94, Lille OSC 1,67).
  • Amiens son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,47 gol attı, 1,04 gol yedi.
  • Amiens son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%52
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,60 beklenen gol hesaplıyor (Amiens 0,94, Lille OSC 1,67).
  • Amiens son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,47 gol attı, 1,04 gol yedi.
  • Amiens son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%74
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,60 beklenen gol hesaplıyor (Amiens 0,94, Lille OSC 1,67).
  • Amiens son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,47 gol attı, 1,04 gol yedi.
  • Amiens son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%50
Güven60/100Orta risk
  • Amiens son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Lille OSC son 30 maçının %37'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,60 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %49'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%50
Güven60/100Orta risk
  • Amiens kalesini maçların %17'inde, Lille OSC %43'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %51'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,94 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%63
Güven59/100Orta risk
  • Amiens için beklenen gol: 0,94.
  • İç sahada maç başına 1,27 gol üretiyor.
  • Lille OSC deplasmanda maç başına 0,94 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%25
Güven71/100Yüksek risk
  • Amiens için beklenen gol: 0,94.
  • İç sahada maç başına 1,27 gol üretiyor.
  • Lille OSC deplasmanda maç başına 0,94 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%6
Güven75/100Yüksek risk
  • Amiens için beklenen gol: 0,94.
  • İç sahada maç başına 1,27 gol üretiyor.
  • Lille OSC deplasmanda maç başına 0,94 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%82
Güven73/100Düşük risk
  • Lille OSC için beklenen gol: 1,67.
  • Deplasmanda maç başına 1,38 gol üretiyor.
  • Amiens iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%47
Güven55/100Yüksek risk
  • Lille OSC için beklenen gol: 1,67.
  • Deplasmanda maç başına 1,38 gol üretiyor.
  • Amiens iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%23
Güven73/100Yüksek risk
  • Lille OSC için beklenen gol: 1,67.
  • Deplasmanda maç başına 1,38 gol üretiyor.
  • Amiens iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%19
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,15 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,60; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%42
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,15 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,60; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%40
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,15 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,60; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%69
Güven57/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,15 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,60; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%31
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,15 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,60; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%17
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,15 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,60; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%76
Güven60/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,46 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,60.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%44
Güven51/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,46 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,60.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Amiens — Lille OSC · Kuponperest