KuponperestV2
31 Mart Pazar · 15:00

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 12 ms

Beklenen toplam gol

4,01

En olası skor

2-1

%9

Ev sahibi kazanır
%56
Beraberlik
%16
Deplasman kazanır
%28
Karşılıklı gol
%71
1.5 üst
%90
2.5 üst
%77
3.5 üst
%57

Skor olasılık matrisi

012345
01.72.72.21.10.40.1
14.36.85.32.81.10.3
25.48.46.63.51.40.4
34.46.95.52.91.10.4
42.74.33.41.80.70.2
51.42.11.70.90.30.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 2.5 üst

Uyum 61%
Dixon-Coles%77
Monte Carlo%77
Geçmiş frekans%62
Ensemble sonucu%73

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%47
Güven33/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Amiens 1620, Girondins Bordeaux 1620.
  • Amiens iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,27 gol attı.
  • Simülasyonların %56'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven42/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1620).
  • Simülasyonların %16'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%26
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Girondins Bordeaux 1620, Amiens 1620.
  • Girondins Bordeaux deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %28'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%74
Güven62/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Amiens 1620, Girondins Bordeaux 1620.
  • Amiens iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,27 gol attı.
  • Simülasyonların %56'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%53
Güven46/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Girondins Bordeaux 1620, Amiens 1620.
  • Girondins Bordeaux deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %28'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%73
Güven57/100Orta risk
  • Simülasyonların %84'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,05 beklenen gol hesaplıyor (Amiens 2,48, Girondins Bordeaux 1,57).
  • Amiens son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Girondins Bordeaux son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,46 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %77'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%88
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,05 beklenen gol hesaplıyor (Amiens 2,48, Girondins Bordeaux 1,57).
  • Amiens son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Girondins Bordeaux son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,46 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %77'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%73
Güven54/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,05 beklenen gol hesaplıyor (Amiens 2,48, Girondins Bordeaux 1,57).
  • Amiens son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Girondins Bordeaux son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,46 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %77'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%54
Güven47/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,05 beklenen gol hesaplıyor (Amiens 2,48, Girondins Bordeaux 1,57).
  • Amiens son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Girondins Bordeaux son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,46 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %77'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%38
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,05 beklenen gol hesaplıyor (Amiens 2,48, Girondins Bordeaux 1,57).
  • Amiens son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Girondins Bordeaux son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,46 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %77'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%12
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,05 beklenen gol hesaplıyor (Amiens 2,48, Girondins Bordeaux 1,57).
  • Amiens son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Girondins Bordeaux son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,46 gol yedi.
  • Amiens son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%27
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,05 beklenen gol hesaplıyor (Amiens 2,48, Girondins Bordeaux 1,57).
  • Amiens son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Girondins Bordeaux son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,46 gol yedi.
  • Amiens son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%46
Güven47/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,05 beklenen gol hesaplıyor (Amiens 2,48, Girondins Bordeaux 1,57).
  • Amiens son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,85 gol yedi.
  • Girondins Bordeaux son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,46 gol yedi.
  • Amiens son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%70
Güven59/100Orta risk
  • Amiens son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Girondins Bordeaux son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,05 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %71'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%30
Güven59/100Yüksek risk
  • Amiens kalesini maçların %17'inde, Girondins Bordeaux %7'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %29'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%86
Güven56/100Orta risk
  • Amiens için beklenen gol: 2,48.
  • İç sahada maç başına 1,27 gol üretiyor.
  • Girondins Bordeaux deplasmanda maç başına 3,20 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%60
Güven31/100Yüksek risk
  • Amiens için beklenen gol: 2,48.
  • İç sahada maç başına 1,27 gol üretiyor.
  • Girondins Bordeaux deplasmanda maç başına 3,20 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%44
Güven56/100Yüksek risk
  • Amiens için beklenen gol: 2,48.
  • İç sahada maç başına 1,27 gol üretiyor.
  • Girondins Bordeaux deplasmanda maç başına 3,20 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%76
Güven55/100Orta risk
  • Girondins Bordeaux için beklenen gol: 1,57.
  • Deplasmanda maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • Amiens iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%46
Güven53/100Yüksek risk
  • Girondins Bordeaux için beklenen gol: 1,57.
  • Deplasmanda maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • Amiens iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%22
Güven66/100Yüksek risk
  • Girondins Bordeaux için beklenen gol: 1,57.
  • Deplasmanda maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • Amiens iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%44
Güven45/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,78 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,05; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%32
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,78 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,05; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%24
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,78 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,05; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%82
Güven56/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,78 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,05; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%52
Güven43/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,78 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,05; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%34
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,78 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,05; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%90
Güven58/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,27 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,05.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%64
Güven49/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,27 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,05.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Amiens — Girondins Bordeaux · Kuponperest