KuponperestV2
7 Mart Cumartesi · 19:00

Kuponperest analizi

AAU%43Beraberlik%23RST%34

En güçlü istatistiksel sinyal

Karşılıklı gol var%67
Güven57/100Orta riskModel uyumu 69%

Neden?

  • AJ Auxerre son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçının %80'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,24 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %65'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Beklenen gol (ev)

1,82

Beklenen gol (dep.)

1,42

Toplam beklenen gol

3,24

En olası skor

1-1

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%43
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: AJ Auxerre 1576, RC Strasbourg Alsace 1666.
  • AJ Auxerre iç sahada oynadığı 13 maçın %46'ini kazandı, maç başına 1,46 gol attı.
  • Simülasyonların %44'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1576 — 1666).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%34
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RC Strasbourg Alsace 1666, AJ Auxerre 1576.
  • RC Strasbourg Alsace deplasmanda oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı.
  • Simülasyonların %32'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%66
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,24 beklenen gol hesaplıyor (AJ Auxerre 1,82, RC Strasbourg Alsace 1,42).
  • AJ Auxerre son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 2,13 gol yedi.
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%34
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,24 beklenen gol hesaplıyor (AJ Auxerre 1,82, RC Strasbourg Alsace 1,42).
  • AJ Auxerre son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 2,13 gol yedi.
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • AJ Auxerre son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%67
Güven57/100Orta risk
  • AJ Auxerre son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçının %80'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,24 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %65'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
AJ Auxerre — RC Strasbourg Alsace · Kuponperest