KuponperestV2
11 Nisan Cumartesi · 19:00
AJ Auxerre
19:00Matchday 29
Nantes

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 60 ms

Beklenen toplam gol

2,45

En olası skor

1-0

%15

Ev sahibi kazanır
%56
Beraberlik
%24
Deplasman kazanır
%20
Karşılıklı gol
%47
1.5 üst
%68
2.5 üst
%46
3.5 üst
%24

Skor olasılık matrisi

012345
08.97.43.00.80.20.0
114124.81.30.30.0
2119.33.81.10.20.0
36.04.92.00.60.10.0
42.42.00.80.20.00.0
50.80.60.30.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 91%
Dixon-Coles%81
Monte Carlo%80
Elo gücü%77
Ensemble sonucu%79

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%54
Güven58/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: AJ Auxerre 1576, Nantes 1500.
  • AJ Auxerre iç sahada oynadığı 13 maçın %46'ini kazandı, maç başına 1,46 gol attı.
  • Simülasyonların %56'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven69/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1576 — 1500).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%21
Güven68/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Nantes 1500, AJ Auxerre 1576.
  • Nantes deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %20'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%79
Güven69/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: AJ Auxerre 1576, Nantes 1500.
  • AJ Auxerre iç sahada oynadığı 13 maçın %46'ini kazandı, maç başına 1,46 gol attı.
  • Simülasyonların %56'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%46
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Nantes 1500, AJ Auxerre 1576.
  • Nantes deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %20'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%76
Güven69/100Orta risk
  • Simülasyonların %76'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%93
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,41 beklenen gol hesaplıyor (AJ Auxerre 1,59, Nantes 0,83).
  • AJ Auxerre son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%71
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,41 beklenen gol hesaplıyor (AJ Auxerre 1,59, Nantes 0,83).
  • AJ Auxerre son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%48
Güven49/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,41 beklenen gol hesaplıyor (AJ Auxerre 1,59, Nantes 0,83).
  • AJ Auxerre son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%26
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,41 beklenen gol hesaplıyor (AJ Auxerre 1,59, Nantes 0,83).
  • AJ Auxerre son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%10
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,41 beklenen gol hesaplıyor (AJ Auxerre 1,59, Nantes 0,83).
  • AJ Auxerre son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%29
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,41 beklenen gol hesaplıyor (AJ Auxerre 1,59, Nantes 0,83).
  • AJ Auxerre son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • AJ Auxerre son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%52
Güven49/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,41 beklenen gol hesaplıyor (AJ Auxerre 1,59, Nantes 0,83).
  • AJ Auxerre son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • AJ Auxerre son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%74
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,41 beklenen gol hesaplıyor (AJ Auxerre 1,59, Nantes 0,83).
  • AJ Auxerre son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • AJ Auxerre son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%49
Güven49/100Yüksek risk
  • AJ Auxerre son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Nantes son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,41 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %47'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%51
Güven49/100Yüksek risk
  • AJ Auxerre kalesini maçların %10'inde, Nantes %13'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %53'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,83 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%80
Güven71/100Düşük risk
  • AJ Auxerre için beklenen gol: 1,59.
  • İç sahada maç başına 1,46 gol üretiyor.
  • Nantes deplasmanda maç başına 1,79 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%46
Güven58/100Yüksek risk
  • AJ Auxerre için beklenen gol: 1,59.
  • İç sahada maç başına 1,46 gol üretiyor.
  • Nantes deplasmanda maç başına 1,79 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%21
Güven71/100Yüksek risk
  • AJ Auxerre için beklenen gol: 1,59.
  • İç sahada maç başına 1,46 gol üretiyor.
  • Nantes deplasmanda maç başına 1,79 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%59
Güven58/100Orta risk
  • Nantes için beklenen gol: 0,83.
  • Deplasmanda maç başına 0,79 gol üretiyor.
  • AJ Auxerre iç sahada maç başına 1,38 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%22
Güven67/100Yüksek risk
  • Nantes için beklenen gol: 0,83.
  • Deplasmanda maç başına 0,79 gol üretiyor.
  • AJ Auxerre iç sahada maç başına 1,38 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%5
Güven74/100Yüksek risk
  • Nantes için beklenen gol: 0,83.
  • Deplasmanda maç başına 0,79 gol üretiyor.
  • AJ Auxerre iç sahada maç başına 1,38 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%41
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,06 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,41; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%44
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,06 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,41; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%16
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,06 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,41; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%65
Güven53/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,06 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,41; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%30
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,06 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,41; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%16
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,06 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,41; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%73
Güven56/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,35 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,41.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%40
Güven51/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,35 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,41.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

AJ Auxerre — Nantes · Kuponperest