24 Kasım Pazar · 17:00
Kuponperest analizi
AAU%53Beraberlik%24ASC%23
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%77
Güven67/100Orta riskModel uyumu 90%
Neden?
- Güç reytingi farkı: AJ Auxerre 1576, Angers SCO 1510.
- AJ Auxerre iç sahada oynadığı 13 maçın %46'ini kazandı, maç başına 1,46 gol attı.
- Simülasyonların %56'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,75
Beklenen gol (dep.)
0,94
Toplam beklenen gol
2,69
En olası skor
1-0
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven53/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: AJ Auxerre 1576, Angers SCO 1510.
- AJ Auxerre iç sahada oynadığı 13 maçın %46'ini kazandı, maç başına 1,46 gol attı.
- Simülasyonların %56'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven68/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1576 — 1510).
- Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Angers SCO 1510, AJ Auxerre 1576.
- Angers SCO deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
- Simülasyonların %20'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven57/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,69 beklenen gol hesaplıyor (AJ Auxerre 1,75, Angers SCO 0,94).
- AJ Auxerre son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,14 gol yedi.
- Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,89 gol attı, 1,97 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven57/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,69 beklenen gol hesaplıyor (AJ Auxerre 1,75, Angers SCO 0,94).
- AJ Auxerre son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,14 gol yedi.
- Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,89 gol attı, 1,97 gol yedi.
- AJ Auxerre son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven53/100Yüksek risk
- AJ Auxerre son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Angers SCO son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,69 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %50'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).