KuponperestV2
29 Nisan Pazar · 18:00
ACF Fiorentina
3-0Maç sonucu · İY 1-0
SSC Napoli

Kuponperest analizi

AFI%30Beraberlik%25SNA%45

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%70
Güven64/100Orta riskModel uyumu 81%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: SSC Napoli 1772, ACF Fiorentina 1605.
  • SSC Napoli deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
  • Simülasyonların %40'inde deplasman kazandı.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,15

Beklenen gol (dep.)

1,46

Toplam beklenen gol

2,61

En olası skor

1-1

%13

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%30
Güven64/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: ACF Fiorentina 1605, SSC Napoli 1772.
  • ACF Fiorentina iç sahada oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı, maç başına 1,29 gol attı.
  • Simülasyonların %32'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1605 — 1772).
  • Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%45
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SSC Napoli 1772, ACF Fiorentina 1605.
  • SSC Napoli deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
  • Simülasyonların %40'inde deplasman kazandı.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%50
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,61 beklenen gol hesaplıyor (ACF Fiorentina 1,15, SSC Napoli 1,46).
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,73 gol yedi.
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,56 gol attı, 1,17 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 alt

Toplam gol

%50
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,61 beklenen gol hesaplıyor (ACF Fiorentina 1,15, SSC Napoli 1,46).
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,73 gol yedi.
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,56 gol attı, 1,17 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%53
Güven59/100Orta risk
  • ACF Fiorentina son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • SSC Napoli son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,61 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %52'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
ACF Fiorentina — SSC Napoli · Kuponperest