KuponperestV2
1 Eylül Pazar · 19:30
ACF Fiorentina
2-2Maç sonucu · İY 1-2
Monza

Kuponperest analizi

FIO%53Beraberlik%22MON%25

En güçlü istatistiksel sinyal

2.5 üst%72
Güven64/100Orta riskModel uyumu 83%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 3,62 beklenen gol hesaplıyor (ACF Fiorentina 2,14, Monza 1,48).
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

Beklenen gol (ev)

2,14

Beklenen gol (dep.)

1,48

Toplam beklenen gol

3,62

En olası skor

2-1

%9

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%53
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: ACF Fiorentina 1612, Monza 1431.
  • ACF Fiorentina iç sahada oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı, maç başına 1,36 gol attı.
  • Simülasyonların %50'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven69/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1612 — 1431).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%25
Güven64/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Monza 1431, ACF Fiorentina 1612.
  • Monza deplasmanda oynadığı 16 maçın %6'ini kazandı.
  • Simülasyonların %27'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%72
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,62 beklenen gol hesaplıyor (ACF Fiorentina 2,14, Monza 1,48).
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 alt

Toplam gol

%28
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,62 beklenen gol hesaplıyor (ACF Fiorentina 2,14, Monza 1,48).
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%70
Güven63/100Orta risk
  • ACF Fiorentina son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Monza son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,62 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %68'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
ACF Fiorentina — Monza · Kuponperest