KuponperestV2
26 Mayıs Pazar · 20:30

Kuponperest analizi

AFI%44Beraberlik%27GCF%29

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%71
Güven67/100Orta riskModel uyumu 96%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: ACF Fiorentina 1605, Genoa CFC 1542.
  • ACF Fiorentina iç sahada oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı, maç başına 1,29 gol attı.
  • Simülasyonların %46'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,35

Beklenen gol (dep.)

1,01

Toplam beklenen gol

2,36

En olası skor

1-1

%13

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%44
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: ACF Fiorentina 1605, Genoa CFC 1542.
  • ACF Fiorentina iç sahada oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı, maç başına 1,29 gol attı.
  • Simülasyonların %46'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1605 — 1542).
  • Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%29
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Genoa CFC 1542, ACF Fiorentina 1605.
  • Genoa CFC deplasmanda oynadığı 12 maçın %25'ini kazandı.
  • Simülasyonların %27'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%47
Güven49/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor (ACF Fiorentina 1,35, Genoa CFC 1,01).
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 alt

Toplam gol

%53
Güven49/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor (ACF Fiorentina 1,35, Genoa CFC 1,01).
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • Genoa CFC son 30 maçta maç başına 1,10 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%52
Güven49/100Yüksek risk
  • ACF Fiorentina son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Genoa CFC son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,36 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %50'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %51).
ACF Fiorentina — Genoa CFC · Kuponperest