8 Aralık Pazar · 14:30
Kuponperest analizi
FIO%42Beraberlik%24CAG%34
En güçlü istatistiksel sinyal
2.5 üst%60
Güven62/100Orta riskModel uyumu 99%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (ACF Fiorentina 1,64, Cagliari Calcio 1,48).
- ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,86 gol yedi.
- Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
Beklenen gol (ev)
1,64
Beklenen gol (dep.)
1,48
Toplam beklenen gol
3,12
En olası skor
1-1
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven56/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: ACF Fiorentina 1612, Cagliari Calcio 1549.
- ACF Fiorentina iç sahada oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı, maç başına 1,36 gol attı.
- Simülasyonların %41'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven64/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1612 — 1549).
- Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven56/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1549, ACF Fiorentina 1612.
- Cagliari Calcio deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
- Simülasyonların %33'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven62/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (ACF Fiorentina 1,64, Cagliari Calcio 1,48).
- ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,86 gol yedi.
- Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven62/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor (ACF Fiorentina 1,64, Cagliari Calcio 1,48).
- ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 1,86 gol yedi.
- Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
- ACF Fiorentina son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven59/100Orta risk
- ACF Fiorentina son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Cagliari Calcio son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,12 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %64'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).