KuponperestV2
24 Ağustos Cumartesi · 15:30
1899 Hoffenheim
3-2Maç sonucu · İY 0-1
Werder Bremen

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

3,59

En olası skor

1-2

%11

Ev sahibi kazanır
%29
Beraberlik
%19
Deplasman kazanır
%52
Karşılıklı gol
%68
1.5 üst
%87
2.5 üst
%72
3.5 üst
%47

Skor olasılık matrisi

012345
02.65.25.63.92.10.9
13.98.48.86.23.31.4
23.16.66.94.92.61.1
31.63.53.72.61.40.6
40.61.41.41.00.50.2
50.20.40.50.30.20.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 0.5 üst

Uyum 98%
Dixon-Coles%97
Monte Carlo%97
Geçmiş frekans%98
Ensemble sonucu%97

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%36
Güven39/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1899 Hoffenheim 1620, Werder Bremen 1620.
  • 1899 Hoffenheim iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
  • Simülasyonların %29'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven56/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1620).
  • Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%43
Güven35/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Werder Bremen 1620, 1899 Hoffenheim 1620.
  • Werder Bremen deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %52'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%57
Güven38/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1899 Hoffenheim 1620, Werder Bremen 1620.
  • 1899 Hoffenheim iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
  • Simülasyonların %29'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%64
Güven48/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Werder Bremen 1620, 1899 Hoffenheim 1620.
  • Werder Bremen deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %52'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%78
Güven55/100Orta risk
  • Simülasyonların %81'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor (1899 Hoffenheim 1,58, Werder Bremen 2,11).
  • 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Werder Bremen son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%86
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor (1899 Hoffenheim 1,58, Werder Bremen 2,11).
  • 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Werder Bremen son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%70
Güven51/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor (1899 Hoffenheim 1,58, Werder Bremen 2,11).
  • 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Werder Bremen son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%47
Güven45/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor (1899 Hoffenheim 1,58, Werder Bremen 2,11).
  • 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Werder Bremen son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%30
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor (1899 Hoffenheim 1,58, Werder Bremen 2,11).
  • 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Werder Bremen son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%14
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor (1899 Hoffenheim 1,58, Werder Bremen 2,11).
  • 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Werder Bremen son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 1899 Hoffenheim son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%30
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor (1899 Hoffenheim 1,58, Werder Bremen 2,11).
  • 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Werder Bremen son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 1899 Hoffenheim son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%53
Güven45/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor (1899 Hoffenheim 1,58, Werder Bremen 2,11).
  • 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Werder Bremen son 30 maçta maç başına 1,11 gol attı, 1,92 gol yedi.
  • 1899 Hoffenheim son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%65
Güven43/100Yüksek risk
  • 1899 Hoffenheim son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Werder Bremen son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,69 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %68'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%35
Güven43/100Yüksek risk
  • 1899 Hoffenheim kalesini maçların %23'inde, Werder Bremen %13'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %32'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%80
Güven59/100Orta risk
  • 1899 Hoffenheim için beklenen gol: 1,58.
  • İç sahada maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Werder Bremen deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%47
Güven44/100Yüksek risk
  • 1899 Hoffenheim için beklenen gol: 1,58.
  • İç sahada maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Werder Bremen deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%20
Güven60/100Yüksek risk
  • 1899 Hoffenheim için beklenen gol: 1,58.
  • İç sahada maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Werder Bremen deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%81
Güven41/100Orta risk
  • Werder Bremen için beklenen gol: 2,11.
  • Deplasmanda maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • 1899 Hoffenheim iç sahada maç başına 2,13 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%53
Güven23/100Yüksek risk
  • Werder Bremen için beklenen gol: 2,11.
  • Deplasmanda maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • 1899 Hoffenheim iç sahada maç başına 2,13 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%35
Güven55/100Yüksek risk
  • Werder Bremen için beklenen gol: 2,11.
  • Deplasmanda maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • 1899 Hoffenheim iç sahada maç başına 2,13 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%25
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,62 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,69; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%34
Güven44/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,62 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,69; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%42
Güven40/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,62 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,69; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%81
Güven50/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,62 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,69; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%49
Güven37/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,62 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,69; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%30
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,62 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,69; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%86
Güven52/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,07 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,69.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%59
Güven41/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,07 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,69.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

1899 Hoffenheim — Werder Bremen · Kuponperest