16 Şubat Cumartesi · 15:30
Kuponperest analizi
1HO%52Beraberlik%22H96%26
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%74
Güven57/100Orta riskModel uyumu 85%
Neden?
- Güç reytingi farkı: 1899 Hoffenheim 1620, Hannover 96 1620.
- 1899 Hoffenheim iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
- Simülasyonların %50'inde ev sahibi kazandı.
Beklenen gol (ev)
2,16
Beklenen gol (dep.)
1,45
Toplam beklenen gol
3,61
En olası skor
2-1
%9
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven39/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: 1899 Hoffenheim 1620, Hannover 96 1620.
- 1899 Hoffenheim iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
- Simülasyonların %50'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven57/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1620).
- Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven55/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Hannover 96 1620, 1899 Hoffenheim 1620.
- Hannover 96 deplasmanda oynadığı 14 maçın %0'ini kazandı.
- Simülasyonların %27'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven55/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,61 beklenen gol hesaplıyor (1899 Hoffenheim 2,16, Hannover 96 1,45).
- 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,56 gol yedi.
- Hannover 96 son 30 maçta maç başına 0,91 gol attı, 2,18 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
2.5 alt
Toplam gol
Güven55/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,61 beklenen gol hesaplıyor (1899 Hoffenheim 2,16, Hannover 96 1,45).
- 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,56 gol yedi.
- Hannover 96 son 30 maçta maç başına 0,91 gol attı, 2,18 gol yedi.
- 1899 Hoffenheim son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven47/100Yüksek risk
- 1899 Hoffenheim son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Hannover 96 son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,61 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %68'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).