KuponperestV2
18 Ocak Cuma · 20:30
1899 Hoffenheim
1-3Maç sonucu · İY 0-2
Bayern München

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 9 ms

Beklenen toplam gol

4,11

En olası skor

1-3

%9

Ev sahibi kazanır
%11
Beraberlik
%13
Deplasman kazanır
%76
Karşılıklı gol
%64
1.5 üst
%91
2.5 üst
%79
3.5 üst
%59

Skor olasılık matrisi

012345
01.54.67.27.45.83.6
11.65.17.98.26.44.0
20.92.84.44.53.52.2
30.31.01.61.71.30.8
40.10.30.40.50.40.2
50.00.10.10.10.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 1.5 üst

Uyum 89%
Dixon-Coles%82
Monte Carlo%80
Geçmiş frekans%85
Ensemble sonucu%82

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%16
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1899 Hoffenheim 1620, Bayern München 1956.
  • 1899 Hoffenheim iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
  • Simülasyonların %11'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%14
Güven75/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1956).
  • Simülasyonların %13'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%70
Güven53/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Bayern München 1956, 1899 Hoffenheim 1620.
  • Bayern München deplasmanda oynadığı 16 maçın %69'ini kazandı.
  • Simülasyonların %76'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%30
Güven67/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1899 Hoffenheim 1620, Bayern München 1956.
  • 1899 Hoffenheim iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
  • Simülasyonların %11'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%84
Güven75/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Bayern München 1956, 1899 Hoffenheim 1620.
  • Bayern München deplasmanda oynadığı 16 maçın %69'ini kazandı.
  • Simülasyonların %76'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%86
Güven75/100Düşük risk
  • Simülasyonların %87'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%98
Güven76/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,21 beklenen gol hesaplıyor (1899 Hoffenheim 1,10, Bayern München 3,11).
  • 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,38 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %79'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%92
Güven76/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,21 beklenen gol hesaplıyor (1899 Hoffenheim 1,10, Bayern München 3,11).
  • 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,38 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %79'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%79
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,21 beklenen gol hesaplıyor (1899 Hoffenheim 1,10, Bayern München 3,11).
  • 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,38 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %79'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%60
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,21 beklenen gol hesaplıyor (1899 Hoffenheim 1,10, Bayern München 3,11).
  • 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,38 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %79'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%40
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,21 beklenen gol hesaplıyor (1899 Hoffenheim 1,10, Bayern München 3,11).
  • 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,38 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %79'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%8
Güven76/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,21 beklenen gol hesaplıyor (1899 Hoffenheim 1,10, Bayern München 3,11).
  • 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,38 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • 1899 Hoffenheim son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%21
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,21 beklenen gol hesaplıyor (1899 Hoffenheim 1,10, Bayern München 3,11).
  • 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,38 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • 1899 Hoffenheim son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%40
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,21 beklenen gol hesaplıyor (1899 Hoffenheim 1,10, Bayern München 3,11).
  • 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,38 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • 1899 Hoffenheim son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%64
Güven68/100Orta risk
  • 1899 Hoffenheim son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Bayern München son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,21 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %64'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%36
Güven68/100Orta risk
  • 1899 Hoffenheim kalesini maçların %23'inde, Bayern München %27'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %36'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%71
Güven60/100Orta risk
  • 1899 Hoffenheim için beklenen gol: 1,10.
  • İç sahada maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Bayern München deplasmanda maç başına 1,06 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%36
Güven52/100Yüksek risk
  • 1899 Hoffenheim için beklenen gol: 1,10.
  • İç sahada maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Bayern München deplasmanda maç başına 1,06 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%10
Güven76/100Yüksek risk
  • 1899 Hoffenheim için beklenen gol: 1,10.
  • İç sahada maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Bayern München deplasmanda maç başına 1,06 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%95
Güven76/100Düşük risk
  • Bayern München için beklenen gol: 3,11.
  • Deplasmanda maç başına 2,81 gol üretiyor.
  • 1899 Hoffenheim iç sahada maç başına 2,13 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%82
Güven73/100Düşük risk
  • Bayern München için beklenen gol: 3,11.
  • Deplasmanda maç başına 2,81 gol üretiyor.
  • 1899 Hoffenheim iç sahada maç başına 2,13 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%59
Güven65/100Orta risk
  • Bayern München için beklenen gol: 3,11.
  • Deplasmanda maç başına 2,81 gol üretiyor.
  • 1899 Hoffenheim iç sahada maç başına 2,13 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%14
Güven65/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,85 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,21; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%28
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,85 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,21; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%58
Güven53/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,85 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,21; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%83
Güven64/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,85 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,21; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%54
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,85 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,21; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%26
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,85 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,21; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%90
Güven65/100Düşük risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,36 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,21.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%66
Güven57/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,36 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,21.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

1899 Hoffenheim — Bayern München · Kuponperest