18 Ocak Cuma · 20:30
Kuponperest analizi
1HO%15Beraberlik%13BMÜ%73
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman 2.5 üst%70
Güven70/100Orta riskModel uyumu 96%
Neden?
- Bayern München için beklenen gol: 3,68.
- Deplasmanda maç başına 3,13 gol üretiyor.
- 1899 Hoffenheim iç sahada maç başına 2,13 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,29
Beklenen gol (dep.)
3,68
Toplam beklenen gol
4,97
En olası skor
1-3
%7
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: 1899 Hoffenheim 1620, Bayern München 1956.
- 1899 Hoffenheim iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
- Simülasyonların %9'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven75/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1956).
- Simülasyonların %12'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven53/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Bayern München 1956, 1899 Hoffenheim 1620.
- Bayern München deplasmanda oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı.
- Simülasyonların %80'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven72/100Düşük risk
- Modeller bu maç için toplam 4,97 beklenen gol hesaplıyor (1899 Hoffenheim 1,29, Bayern München 3,68).
- 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,56 gol yedi.
- Bayern München son 30 maçta maç başına 3,65 gol attı, 1,31 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %87'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
2.5 alt
Toplam gol
Güven72/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 4,97 beklenen gol hesaplıyor (1899 Hoffenheim 1,29, Bayern München 3,68).
- 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,56 gol yedi.
- Bayern München son 30 maçta maç başına 3,65 gol attı, 1,31 gol yedi.
- 1899 Hoffenheim son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven66/100Orta risk
- 1899 Hoffenheim son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Bayern München son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 4,97 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %71'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).