KuponperestV2
23 Aralık Pazar · 18:00
1899 Hoffenheim
1-1Maç sonucu · İY 1-1
1. FSV Mainz 05

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

3,99

En olası skor

1-2

%8

Ev sahibi kazanır
%18
Beraberlik
%17
Deplasman kazanır
%65
Karşılıklı gol
%68
1.5 üst
%89
2.5 üst
%77
3.5 üst
%57

Skor olasılık matrisi

012345
02.04.86.45.63.61.9
12.56.88.77.65.02.6
21.84.66.05.23.41.8
30.82.12.72.41.50.8
40.30.70.90.80.50.3
50.10.20.30.20.10.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 1.5 üst

Uyum 55%
Dixon-Coles%73
Monte Carlo%75
Geçmiş frekans%57
Ensemble sonucu%70

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%27
Güven48/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1899 Hoffenheim 1620, 1. FSV Mainz 05 1633.
  • 1899 Hoffenheim iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
  • Simülasyonların %18'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%20
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1633).
  • Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%53
Güven34/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FSV Mainz 05 1633, 1899 Hoffenheim 1620.
  • 1. FSV Mainz 05 deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
  • Simülasyonların %65'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%47
Güven35/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1899 Hoffenheim 1620, 1. FSV Mainz 05 1633.
  • 1899 Hoffenheim iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,53 gol attı.
  • Simülasyonların %18'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%73
Güven52/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FSV Mainz 05 1633, 1899 Hoffenheim 1620.
  • 1. FSV Mainz 05 deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
  • Simülasyonların %65'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%80
Güven61/100Orta risk
  • Simülasyonların %83'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%98
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,97 beklenen gol hesaplıyor (1899 Hoffenheim 1,36, 1. FSV Mainz 05 2,61).
  • 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %77'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%90
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,97 beklenen gol hesaplıyor (1899 Hoffenheim 1,36, 1. FSV Mainz 05 2,61).
  • 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %77'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%74
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,97 beklenen gol hesaplıyor (1899 Hoffenheim 1,36, 1. FSV Mainz 05 2,61).
  • 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %77'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%54
Güven49/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,97 beklenen gol hesaplıyor (1899 Hoffenheim 1,36, 1. FSV Mainz 05 2,61).
  • 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %77'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%37
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,97 beklenen gol hesaplıyor (1899 Hoffenheim 1,36, 1. FSV Mainz 05 2,61).
  • 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %77'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%10
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,97 beklenen gol hesaplıyor (1899 Hoffenheim 1,36, 1. FSV Mainz 05 2,61).
  • 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 1899 Hoffenheim son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%26
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,97 beklenen gol hesaplıyor (1899 Hoffenheim 1,36, 1. FSV Mainz 05 2,61).
  • 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 1899 Hoffenheim son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%46
Güven49/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,97 beklenen gol hesaplıyor (1899 Hoffenheim 1,36, 1. FSV Mainz 05 2,61).
  • 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 1899 Hoffenheim son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%67
Güven59/100Orta risk
  • 1899 Hoffenheim son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,97 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %68'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%33
Güven59/100Yüksek risk
  • 1899 Hoffenheim kalesini maçların %23'inde, 1. FSV Mainz 05 %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %32'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%76
Güven61/100Orta risk
  • 1899 Hoffenheim için beklenen gol: 1,36.
  • İç sahada maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • 1. FSV Mainz 05 deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%43
Güven50/100Yüksek risk
  • 1899 Hoffenheim için beklenen gol: 1,36.
  • İç sahada maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • 1. FSV Mainz 05 deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%16
Güven71/100Yüksek risk
  • 1899 Hoffenheim için beklenen gol: 1,36.
  • İç sahada maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • 1. FSV Mainz 05 deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%90
Güven64/100Orta risk
  • 1. FSV Mainz 05 için beklenen gol: 2,61.
  • Deplasmanda maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • 1899 Hoffenheim iç sahada maç başına 2,13 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%70
Güven52/100Orta risk
  • 1. FSV Mainz 05 için beklenen gol: 2,61.
  • Deplasmanda maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • 1899 Hoffenheim iç sahada maç başına 2,13 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%49
Güven55/100Yüksek risk
  • 1. FSV Mainz 05 için beklenen gol: 2,61.
  • Deplasmanda maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • 1899 Hoffenheim iç sahada maç başına 2,13 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%20
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,75 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,97; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%29
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,75 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,97; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%51
Güven44/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,75 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,97; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%85
Güven59/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,75 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,97; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%55
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,75 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,97; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%32
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,75 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,97; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%87
Güven59/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,22 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,97.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%64
Güven50/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,22 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,97.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,75 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

1899 Hoffenheim — 1. FSV Mainz 05 · Kuponperest