26 Eylül Çarşamba · 20:30
Kuponperest analizi
1FS%51Beraberlik%22VWO%27
En güçlü istatistiksel sinyal
Karşılıklı gol var%74
Güven65/100Orta riskModel uyumu 87%
Neden?
- 1. FSV Mainz 05 son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- VfL Wolfsburg son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 4,04 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %76'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).
Beklenen gol (ev)
2,27
Beklenen gol (dep.)
1,77
Toplam beklenen gol
4,04
En olası skor
2-1
%8
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven56/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: 1. FSV Mainz 05 1633, VfL Wolfsburg 1534.
- 1. FSV Mainz 05 iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,47 gol attı.
- Simülasyonların %53'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven65/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1633 — 1534).
- Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: VfL Wolfsburg 1534, 1. FSV Mainz 05 1633.
- VfL Wolfsburg deplasmanda oynadığı 16 maçın %25'ini kazandı.
- Simülasyonların %27'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven60/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 4,04 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 2,27, VfL Wolfsburg 1,77).
- 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
- VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,33 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %77'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
2.5 alt
Toplam gol
Güven60/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 4,04 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 2,27, VfL Wolfsburg 1,77).
- 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
- VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,33 gol yedi.
- 1. FSV Mainz 05 son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven65/100Orta risk
- 1. FSV Mainz 05 son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- VfL Wolfsburg son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 4,04 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %76'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).