KuponperestV2
26 Ağustos Pazar · 15:30
1. FSV Mainz 05
1-0Maç sonucu · İY 0-0
VfB Stuttgart

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

4,67

En olası skor

1-2

%9

Ev sahibi kazanır
%32
Beraberlik
%17
Deplasman kazanır
%51
Karşılıklı gol
%82
1.5 üst
%95
2.5 üst
%86
3.5 üst
%67

Skor olasılık matrisi

012345
01.02.33.02.61.70.8
11.95.16.45.53.51.8
22.15.36.85.83.71.9
31.53.84.84.12.61.3
40.82.02.62.21.40.7
50.30.91.10.90.60.3

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 1.5 üst

Uyum 65%
Dixon-Coles%72
Monte Carlo%72
Geçmiş frekans%59
Ensemble sonucu%69

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%33
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FSV Mainz 05 1633, VfB Stuttgart 1734.
  • 1. FSV Mainz 05 iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,47 gol attı.
  • Simülasyonların %32'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%20
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1633 — 1734).
  • Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%46
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: VfB Stuttgart 1734, 1. FSV Mainz 05 1633.
  • VfB Stuttgart deplasmanda oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı.
  • Simülasyonların %51'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%54
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FSV Mainz 05 1633, VfB Stuttgart 1734.
  • 1. FSV Mainz 05 iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,47 gol attı.
  • Simülasyonların %32'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%67
Güven63/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: VfB Stuttgart 1734, 1. FSV Mainz 05 1633.
  • VfB Stuttgart deplasmanda oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı.
  • Simülasyonların %51'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%80
Güven63/100Orta risk
  • Simülasyonların %83'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%98
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,68 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 2,12, VfB Stuttgart 2,56).
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %86'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%93
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,68 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 2,12, VfB Stuttgart 2,56).
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %86'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%81
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,68 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 2,12, VfB Stuttgart 2,56).
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %86'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%64
Güven53/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,68 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 2,12, VfB Stuttgart 2,56).
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %86'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%50
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,68 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 2,12, VfB Stuttgart 2,56).
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %86'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%7
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,68 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 2,12, VfB Stuttgart 2,56).
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%19
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,68 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 2,12, VfB Stuttgart 2,56).
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%36
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,68 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 2,12, VfB Stuttgart 2,56).
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%78
Güven58/100Orta risk
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • VfB Stuttgart son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,68 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %82'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%22
Güven58/100Yüksek risk
  • 1. FSV Mainz 05 kalesini maçların %17'inde, VfB Stuttgart %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %18'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%87
Güven68/100Düşük risk
  • 1. FSV Mainz 05 için beklenen gol: 2,12.
  • İç sahada maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • VfB Stuttgart deplasmanda maç başına 2,13 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%61
Güven59/100Orta risk
  • 1. FSV Mainz 05 için beklenen gol: 2,12.
  • İç sahada maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • VfB Stuttgart deplasmanda maç başına 2,13 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%36
Güven63/100Yüksek risk
  • 1. FSV Mainz 05 için beklenen gol: 2,12.
  • İç sahada maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • VfB Stuttgart deplasmanda maç başına 2,13 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%91
Güven71/100Düşük risk
  • VfB Stuttgart için beklenen gol: 2,56.
  • Deplasmanda maç başına 2,38 gol üretiyor.
  • 1. FSV Mainz 05 iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%69
Güven56/100Orta risk
  • VfB Stuttgart için beklenen gol: 2,56.
  • Deplasmanda maç başına 2,38 gol üretiyor.
  • 1. FSV Mainz 05 iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%47
Güven59/100Yüksek risk
  • VfB Stuttgart için beklenen gol: 2,56.
  • Deplasmanda maç başına 2,38 gol üretiyor.
  • 1. FSV Mainz 05 iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%27
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,06 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,68; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%33
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,06 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,68; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%40
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,06 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,68; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%88
Güven60/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,06 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,68; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%66
Güven52/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,06 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,68; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%47
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,06 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,68; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%90
Güven60/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,62 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,68.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%70
Güven54/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,62 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,68.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

1. FSV Mainz 05 — VfB Stuttgart · Kuponperest