KuponperestV2
1 Aralık Pazar · 15:30
1. FSV Mainz 05
2-0Maç sonucu · İY 2-0
TSG 1899 Hoffenheim

Kuponperest analizi

1FS%45Beraberlik%21T18%34

En güçlü istatistiksel sinyal

2.5 üst%76
Güven66/100Orta riskModel uyumu 93%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 4,02 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 2,19, TSG 1899 Hoffenheim 1,83).
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,76 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • TSG 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %76'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

Beklenen gol (ev)

2,19

Beklenen gol (dep.)

1,83

Toplam beklenen gol

4,02

En olası skor

2-1

%8

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%45
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FSV Mainz 05 1613, TSG 1899 Hoffenheim 1639.
  • 1. FSV Mainz 05 iç sahada oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı, maç başına 1,57 gol attı.
  • Simülasyonların %49'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%21
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1613 — 1639).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%34
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: TSG 1899 Hoffenheim 1639, 1. FSV Mainz 05 1613.
  • TSG 1899 Hoffenheim deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
  • Simülasyonların %29'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%76
Güven66/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,02 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 2,19, TSG 1899 Hoffenheim 1,83).
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,76 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • TSG 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %76'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 alt

Toplam gol

%24
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,02 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 2,19, TSG 1899 Hoffenheim 1,83).
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,76 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • TSG 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%72
Güven61/100Orta risk
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • TSG 1899 Hoffenheim son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,02 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %72'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).
1. FSV Mainz 05 — TSG 1899 Hoffenheim · Kuponperest