6 Nisan Cumartesi · 15:30
Kuponperest analizi
1FS%57Beraberlik%23SDA%20
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%80
Güven60/100Orta riskModel uyumu 67%
Neden?
- Güç reytingi farkı: 1. FSV Mainz 05 1613, SV Darmstadt 98 1620.
- 1. FSV Mainz 05 iç sahada oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı, maç başına 1,57 gol attı.
- Simülasyonların %61'inde ev sahibi kazandı.
Beklenen gol (ev)
2,31
Beklenen gol (dep.)
1,27
Toplam beklenen gol
3,58
En olası skor
2-1
%9
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven45/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: 1. FSV Mainz 05 1613, SV Darmstadt 98 1620.
- 1. FSV Mainz 05 iç sahada oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı, maç başına 1,57 gol attı.
- Simülasyonların %61'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven60/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1613 — 1620).
- Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven58/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: SV Darmstadt 98 1620, 1. FSV Mainz 05 1613.
- SV Darmstadt 98 deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %19'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven60/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,58 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 2,31, SV Darmstadt 98 1,27).
- 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,76 gol attı, 1,97 gol yedi.
- SV Darmstadt 98 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 2,73 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %68'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
2.5 alt
Toplam gol
Güven60/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,58 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 2,31, SV Darmstadt 98 1,27).
- 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,76 gol attı, 1,97 gol yedi.
- SV Darmstadt 98 son 30 maçta maç başına 0,71 gol attı, 2,73 gol yedi.
- 1. FSV Mainz 05 son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven53/100Orta risk
- 1. FSV Mainz 05 son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- SV Darmstadt 98 son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,58 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %64'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).