KuponperestV2
19 Ekim Cumartesi · 16:30
1. FSV Mainz 05
0-2Maç sonucu · İY 0-2
RB Leipzig

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

4,02

En olası skor

2-2

%9

Ev sahibi kazanır
%47
Beraberlik
%23
Deplasman kazanır
%30
Karşılıklı gol
%74
1.5 üst
%92
2.5 üst
%76
3.5 üst
%59

Skor olasılık matrisi

012345
01.83.02.71.60.70.2
13.97.16.23.61.60.6
24.68.07.14.21.80.6
33.56.15.43.21.40.5
42.03.53.11.80.80.3
50.91.61.40.80.40.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 2.5 üst

Uyum 92%
Dixon-Coles%77
Monte Carlo%76
Geçmiş frekans%73
Ensemble sonucu%76

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%43
Güven46/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FSV Mainz 05 1613, RB Leipzig 1736.
  • 1. FSV Mainz 05 iç sahada oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı, maç başına 1,57 gol attı.
  • Simülasyonların %47'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%20
Güven61/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1613 — 1736).
  • Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%36
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RB Leipzig 1736, 1. FSV Mainz 05 1613.
  • RB Leipzig deplasmanda oynadığı 14 maçın %43'ini kazandı.
  • Simülasyonların %30'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%64
Güven52/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FSV Mainz 05 1613, RB Leipzig 1736.
  • 1. FSV Mainz 05 iç sahada oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı, maç başına 1,57 gol attı.
  • Simülasyonların %47'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%57
Güven44/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RB Leipzig 1736, 1. FSV Mainz 05 1613.
  • RB Leipzig deplasmanda oynadığı 14 maçın %43'ini kazandı.
  • Simülasyonların %30'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%80
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %77'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%98
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,05 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 2,29, RB Leipzig 1,76).
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,76 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • RB Leipzig son 30 maçta maç başına 2,22 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %76'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%91
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,05 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 2,29, RB Leipzig 1,76).
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,76 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • RB Leipzig son 30 maçta maç başına 2,22 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %76'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%76
Güven66/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,05 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 2,29, RB Leipzig 1,76).
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,76 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • RB Leipzig son 30 maçta maç başına 2,22 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %76'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%57
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,05 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 2,29, RB Leipzig 1,76).
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,76 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • RB Leipzig son 30 maçta maç başına 2,22 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %76'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%38
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,05 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 2,29, RB Leipzig 1,76).
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,76 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • RB Leipzig son 30 maçta maç başına 2,22 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %76'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%9
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,05 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 2,29, RB Leipzig 1,76).
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,76 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • RB Leipzig son 30 maçta maç başına 2,22 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%24
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,05 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 2,29, RB Leipzig 1,76).
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,76 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • RB Leipzig son 30 maçta maç başına 2,22 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%43
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,05 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 2,29, RB Leipzig 1,76).
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,76 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • RB Leipzig son 30 maçta maç başına 2,22 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%71
Güven55/100Orta risk
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • RB Leipzig son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,05 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %74'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%29
Güven55/100Yüksek risk
  • 1. FSV Mainz 05 kalesini maçların %20'inde, RB Leipzig %33'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %26'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%89
Güven69/100Düşük risk
  • 1. FSV Mainz 05 için beklenen gol: 2,29.
  • İç sahada maç başına 1,57 gol üretiyor.
  • RB Leipzig deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%64
Güven55/100Orta risk
  • 1. FSV Mainz 05 için beklenen gol: 2,29.
  • İç sahada maç başına 1,57 gol üretiyor.
  • RB Leipzig deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%40
Güven61/100Yüksek risk
  • 1. FSV Mainz 05 için beklenen gol: 2,29.
  • İç sahada maç başına 1,57 gol üretiyor.
  • RB Leipzig deplasmanda maç başına 2,00 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%85
Güven65/100Düşük risk
  • RB Leipzig için beklenen gol: 1,76.
  • Deplasmanda maç başına 1,43 gol üretiyor.
  • 1. FSV Mainz 05 iç sahada maç başına 1,79 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%55
Güven54/100Yüksek risk
  • RB Leipzig için beklenen gol: 1,76.
  • Deplasmanda maç başına 1,43 gol üretiyor.
  • 1. FSV Mainz 05 iç sahada maç başına 1,79 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%26
Güven67/100Yüksek risk
  • RB Leipzig için beklenen gol: 1,76.
  • Deplasmanda maç başına 1,43 gol üretiyor.
  • 1. FSV Mainz 05 iç sahada maç başına 1,79 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%40
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,78 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,05; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%32
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,78 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,05; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%28
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,78 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,05; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%84
Güven59/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,78 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,05; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%53
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,78 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,05; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%35
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,78 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,05; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%88
Güven59/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,27 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,05.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%67
Güven52/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,27 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,05.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

1. FSV Mainz 05 — RB Leipzig · Kuponperest