KuponperestV2
29 Ekim Cumartesi · 15:30
1. FSV Mainz 05
2-0Maç sonucu · İY 0-0
Ingolstadt 04

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

2,76

En olası skor

1-1

%12

Ev sahibi kazanır
%42
Beraberlik
%22
Deplasman kazanır
%36
Karşılıklı gol
%55
1.5 üst
%77
2.5 üst
%51
3.5 üst
%28

Skor olasılık matrisi

012345
06.48.25.52.40.80.2
18.9128.03.51.20.3
26.58.65.72.50.80.2
33.14.12.71.20.40.1
41.11.51.00.40.10.0
50.30.40.30.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 3.5 alt

Uyum 83%
Dixon-Coles%70
Monte Carlo%72
Geçmiş frekans%65
Ensemble sonucu%70

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%42
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FSV Mainz 05 1645, Ingolstadt 04 1620.
  • 1. FSV Mainz 05 iç sahada oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı, maç başına 1,50 gol attı.
  • Simülasyonların %42'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1645 — 1620).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%32
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Ingolstadt 04 1620, 1. FSV Mainz 05 1645.
  • Ingolstadt 04 deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %36'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%68
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FSV Mainz 05 1645, Ingolstadt 04 1620.
  • 1. FSV Mainz 05 iç sahada oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı, maç başına 1,50 gol attı.
  • Simülasyonların %42'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%58
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Ingolstadt 04 1620, 1. FSV Mainz 05 1645.
  • Ingolstadt 04 deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %36'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%75
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %78'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 1,44, Ingolstadt 04 1,33).
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,78 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • Ingolstadt 04 son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,61 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%78
Güven66/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 1,44, Ingolstadt 04 1,33).
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,78 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • Ingolstadt 04 son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,61 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%52
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 1,44, Ingolstadt 04 1,33).
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,78 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • Ingolstadt 04 son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,61 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%30
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 1,44, Ingolstadt 04 1,33).
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,78 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • Ingolstadt 04 son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,61 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%15
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 1,44, Ingolstadt 04 1,33).
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,78 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • Ingolstadt 04 son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,61 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%22
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 1,44, Ingolstadt 04 1,33).
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,78 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • Ingolstadt 04 son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,61 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%48
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 1,44, Ingolstadt 04 1,33).
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,78 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • Ingolstadt 04 son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,61 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%70
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 1,44, Ingolstadt 04 1,33).
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,78 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • Ingolstadt 04 son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,61 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%57
Güven57/100Orta risk
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Ingolstadt 04 son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,77 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %55'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%43
Güven57/100Yüksek risk
  • 1. FSV Mainz 05 kalesini maçların %20'inde, Ingolstadt 04 %13'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %45'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%78
Güven65/100Orta risk
  • 1. FSV Mainz 05 için beklenen gol: 1,44.
  • İç sahada maç başına 1,50 gol üretiyor.
  • Ingolstadt 04 deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%45
Güven51/100Yüksek risk
  • 1. FSV Mainz 05 için beklenen gol: 1,44.
  • İç sahada maç başına 1,50 gol üretiyor.
  • Ingolstadt 04 deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%18
Güven71/100Yüksek risk
  • 1. FSV Mainz 05 için beklenen gol: 1,44.
  • İç sahada maç başına 1,50 gol üretiyor.
  • Ingolstadt 04 deplasmanda maç başına 1,53 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%72
Güven63/100Orta risk
  • Ingolstadt 04 için beklenen gol: 1,33.
  • Deplasmanda maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • 1. FSV Mainz 05 iç sahada maç başına 1,64 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%37
Güven61/100Yüksek risk
  • Ingolstadt 04 için beklenen gol: 1,33.
  • Deplasmanda maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • 1. FSV Mainz 05 iç sahada maç başına 1,64 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%14
Güven72/100Yüksek risk
  • Ingolstadt 04 için beklenen gol: 1,33.
  • Deplasmanda maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • 1. FSV Mainz 05 iç sahada maç başına 1,64 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%34
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,77; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%40
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,77; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%26
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,77; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%71
Güven54/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,77; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%36
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,77; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%22
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,22 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,77; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%80
Güven58/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,55 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,77.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%41
Güven49/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,55 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,77.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

1. FSV Mainz 05 — Ingolstadt 04 · Kuponperest