5 Nisan Cumartesi · 16:30
Kuponperest analizi
M05%46Beraberlik%22KSV%32
En güçlü istatistiksel sinyal
Karşılıklı gol var%73
Güven66/100Orta riskModel uyumu 91%
Neden?
- 1. FSV Mainz 05 son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Holstein Kiel son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,96 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %73'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).
Beklenen gol (ev)
2,04
Beklenen gol (dep.)
1,93
Toplam beklenen gol
3,96
En olası skor
2-1
%8
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven52/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: 1. FSV Mainz 05 1613, Holstein Kiel 1490.
- 1. FSV Mainz 05 iç sahada oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı, maç başına 1,57 gol attı.
- Simülasyonların %41'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven68/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1613 — 1490).
- Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven55/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Holstein Kiel 1490, 1. FSV Mainz 05 1613.
- Holstein Kiel deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %37'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven67/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,96 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 2,04, Holstein Kiel 1,93).
- 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
- Holstein Kiel son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 2,24 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %77'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
2.5 alt
Toplam gol
Güven67/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,96 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 2,04, Holstein Kiel 1,93).
- 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
- Holstein Kiel son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 2,24 gol yedi.
- 1. FSV Mainz 05 son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven66/100Orta risk
- 1. FSV Mainz 05 son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Holstein Kiel son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,96 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %73'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).