KuponperestV2
6 Ekim Cumartesi · 15:30

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

3,85

En olası skor

2-1

%8

Ev sahibi kazanır
%56
Beraberlik
%20
Deplasman kazanır
%24
Karşılıklı gol
%70
1.5 üst
%88
2.5 üst
%72
3.5 üst
%52

Skor olasılık matrisi

012345
02.23.22.51.30.50.1
14.97.75.72.91.10.3
25.88.86.73.41.30.4
34.56.85.22.61.00.3
42.64.03.01.50.60.2
51.21.81.40.70.30.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 1.5 üst

Uyum 73%
Dixon-Coles%67
Monte Carlo%66
Geçmiş frekans%57
Ensemble sonucu%65

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%52
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FSV Mainz 05 1633, Hertha 1620.
  • 1. FSV Mainz 05 iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,47 gol attı.
  • Simülasyonların %56'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1633 — 1620).
  • Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%26
Güven64/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Hertha 1620, 1. FSV Mainz 05 1633.
  • Hertha deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %24'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%74
Güven64/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FSV Mainz 05 1633, Hertha 1620.
  • 1. FSV Mainz 05 iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,47 gol attı.
  • Simülasyonların %56'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%48
Güven48/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Hertha 1620, 1. FSV Mainz 05 1633.
  • Hertha deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %24'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%77
Güven63/100Orta risk
  • Simülasyonların %80'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,83 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 2,32, Hertha 1,51).
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Hertha son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%89
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,83 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 2,32, Hertha 1,51).
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Hertha son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%70
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,83 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 2,32, Hertha 1,51).
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Hertha son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%51
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,83 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 2,32, Hertha 1,51).
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Hertha son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%34
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,83 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 2,32, Hertha 1,51).
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Hertha son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%11
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,83 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 2,32, Hertha 1,51).
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Hertha son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%30
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,83 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 2,32, Hertha 1,51).
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Hertha son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%49
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,83 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 2,32, Hertha 1,51).
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Hertha son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 2,22 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%70
Güven65/100Orta risk
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Hertha son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,83 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %70'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%30
Güven65/100Yüksek risk
  • 1. FSV Mainz 05 kalesini maçların %17'inde, Hertha %10'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %30'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%88
Güven67/100Düşük risk
  • 1. FSV Mainz 05 için beklenen gol: 2,32.
  • İç sahada maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • Hertha deplasmanda maç başına 2,53 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%65
Güven56/100Orta risk
  • 1. FSV Mainz 05 için beklenen gol: 2,32.
  • İç sahada maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • Hertha deplasmanda maç başına 2,53 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%41
Güven60/100Yüksek risk
  • 1. FSV Mainz 05 için beklenen gol: 2,32.
  • İç sahada maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • Hertha deplasmanda maç başına 2,53 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%78
Güven68/100Orta risk
  • Hertha için beklenen gol: 1,51.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • 1. FSV Mainz 05 iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%45
Güven59/100Yüksek risk
  • Hertha için beklenen gol: 1,51.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • 1. FSV Mainz 05 iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%19
Güven69/100Yüksek risk
  • Hertha için beklenen gol: 1,51.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • 1. FSV Mainz 05 iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%42
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,69 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,83; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%34
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,69 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,83; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%24
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,69 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,83; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%81
Güven58/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,69 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,83; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%52
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,69 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,83; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%34
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,69 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,83; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%86
Güven60/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,15 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,83.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%61
Güven50/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,15 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,83.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

1. FSV Mainz 05 — Hertha · Kuponperest