KuponperestV2
19 Aralık Çarşamba · 20:30
1. FSV Mainz 05
2-2Maç sonucu · İY 2-2
Eintracht Frankfurt

Kuponperest analizi

1FS%45Beraberlik%24EFR%31

En güçlü istatistiksel sinyal

Karşılıklı gol var%78
Güven64/100Orta riskModel uyumu 82%

Neden?

  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Eintracht Frankfurt son 30 maçının %77'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,51 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %79'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Beklenen gol (ev)

2,42

Beklenen gol (dep.)

2,09

Toplam beklenen gol

4,51

En olası skor

2-2

%7

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%45
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FSV Mainz 05 1633, Eintracht Frankfurt 1614.
  • 1. FSV Mainz 05 iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,47 gol attı.
  • Simülasyonların %47'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 2,80 gol atıldı (2-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven59/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1633 — 1614).
  • Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 2,80 gol atıldı (2-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%31
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Eintracht Frankfurt 1614, 1. FSV Mainz 05 1633.
  • Eintracht Frankfurt deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %33'inde deplasman kazandı.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 2,80 gol atıldı (2-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%79
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,51 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 2,42, Eintracht Frankfurt 2,09).
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,63 gol attı, 2,45 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %81'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 alt

Toplam gol

%21
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,51 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 2,42, Eintracht Frankfurt 2,09).
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,63 gol attı, 2,45 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%78
Güven64/100Orta risk
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Eintracht Frankfurt son 30 maçının %77'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,51 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %79'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).
1. FSV Mainz 05 — Eintracht Frankfurt · Kuponperest