KuponperestV2
9 Mart Cumartesi · 18:30

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 7 ms

Beklenen toplam gol

3,18

En olası skor

1-1

%9

Ev sahibi kazanır
%28
Beraberlik
%23
Deplasman kazanır
%49
Karşılıklı gol
%60
1.5 üst
%82
2.5 üst
%62
3.5 üst
%39

Skor olasılık matrisi

012345
04.47.97.54.72.20.8
15.4109.66.02.81.0
23.56.66.13.81.80.7
31.52.82.61.60.80.3
40.50.90.80.50.20.1
50.10.20.20.10.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 1.5 üst

Uyum 87%
Dixon-Coles%56
Monte Carlo%57
Geçmiş frekans%61
Ensemble sonucu%57

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%31
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FSV Mainz 05 1633, Bor. Mönchengladbach 1620.
  • 1. FSV Mainz 05 iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,47 gol attı.
  • Simülasyonların %28'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1633 — 1620).
  • Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%47
Güven45/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bor. Mönchengladbach 1620, 1. FSV Mainz 05 1633.
  • Bor. Mönchengladbach deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %49'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%53
Güven43/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FSV Mainz 05 1633, Bor. Mönchengladbach 1620.
  • 1. FSV Mainz 05 iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,47 gol attı.
  • Simülasyonların %28'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%69
Güven54/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Bor. Mönchengladbach 1620, 1. FSV Mainz 05 1633.
  • Bor. Mönchengladbach deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %49'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%77
Güven64/100Orta risk
  • Simülasyonların %77'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%95
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,15 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 1,28, Bor. Mönchengladbach 1,87).
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Bor. Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,90 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%83
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,15 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 1,28, Bor. Mönchengladbach 1,87).
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Bor. Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,90 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%63
Güven56/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,15 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 1,28, Bor. Mönchengladbach 1,87).
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Bor. Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,90 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%40
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,15 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 1,28, Bor. Mönchengladbach 1,87).
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Bor. Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,90 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%21
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,15 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 1,28, Bor. Mönchengladbach 1,87).
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Bor. Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,90 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%17
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,15 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 1,28, Bor. Mönchengladbach 1,87).
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Bor. Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,90 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%37
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,15 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 1,28, Bor. Mönchengladbach 1,87).
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Bor. Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,90 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%60
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,15 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 1,28, Bor. Mönchengladbach 1,87).
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Bor. Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,90 gol attı, 1,24 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%63
Güven56/100Orta risk
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Bor. Mönchengladbach son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,15 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %60'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%37
Güven56/100Yüksek risk
  • 1. FSV Mainz 05 kalesini maçların %17'inde, Bor. Mönchengladbach %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %40'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%74
Güven60/100Orta risk
  • 1. FSV Mainz 05 için beklenen gol: 1,28.
  • İç sahada maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • Bor. Mönchengladbach deplasmanda maç başına 1,20 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%42
Güven46/100Yüksek risk
  • 1. FSV Mainz 05 için beklenen gol: 1,28.
  • İç sahada maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • Bor. Mönchengladbach deplasmanda maç başına 1,20 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%14
Güven71/100Yüksek risk
  • 1. FSV Mainz 05 için beklenen gol: 1,28.
  • İç sahada maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • Bor. Mönchengladbach deplasmanda maç başına 1,20 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%83
Güven68/100Düşük risk
  • Bor. Mönchengladbach için beklenen gol: 1,87.
  • Deplasmanda maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • 1. FSV Mainz 05 iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%57
Güven56/100Orta risk
  • Bor. Mönchengladbach için beklenen gol: 1,87.
  • Deplasmanda maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • 1. FSV Mainz 05 iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%29
Güven65/100Yüksek risk
  • Bor. Mönchengladbach için beklenen gol: 1,87.
  • Deplasmanda maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • 1. FSV Mainz 05 iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%24
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,38 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,15; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%38
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,38 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,15; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%38
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,38 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,15; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%75
Güven54/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,38 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,15; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%40
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,38 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,15; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%24
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,38 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,15; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%84
Güven58/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,76 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,15.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%54
Güven46/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,76 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,15.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

1. FSV Mainz 05 — Bor. Mönchengladbach · Kuponperest