KuponperestV2
27 Ekim Cumartesi · 15:30
1. FSV Mainz 05
1-2Maç sonucu · İY 0-1
Bayern München

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

4,19

En olası skor

1-3

%9

Ev sahibi kazanır
%12
Beraberlik
%15
Deplasman kazanır
%74
Karşılıklı gol
%66
1.5 üst
%92
2.5 üst
%80
3.5 üst
%59

Skor olasılık matrisi

012345
01.74.76.96.64.82.8
12.05.98.48.15.83.4
21.23.55.14.93.52.0
30.51.42.12.01.40.8
40.20.40.60.60.40.2
50.00.10.20.10.10.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 1.5 üst

Uyum 83%
Dixon-Coles%78
Monte Carlo%79
Geçmiş frekans%85
Ensemble sonucu%80

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%16
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FSV Mainz 05 1633, Bayern München 1956.
  • 1. FSV Mainz 05 iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,47 gol attı.
  • Simülasyonların %12'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%16
Güven71/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1633 — 1956).
  • Simülasyonların %15'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%68
Güven52/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Bayern München 1956, 1. FSV Mainz 05 1633.
  • Bayern München deplasmanda oynadığı 16 maçın %69'ini kazandı.
  • Simülasyonların %74'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%32
Güven65/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FSV Mainz 05 1633, Bayern München 1956.
  • 1. FSV Mainz 05 iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,47 gol attı.
  • Simülasyonların %12'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%84
Güven73/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Bayern München 1956, 1. FSV Mainz 05 1633.
  • Bayern München deplasmanda oynadığı 16 maçın %69'ini kazandı.
  • Simülasyonların %74'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%84
Güven73/100Düşük risk
  • Simülasyonların %85'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%98
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,10 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 1,21, Bayern München 2,88).
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,38 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %80'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%91
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,10 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 1,21, Bayern München 2,88).
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,38 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %80'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%78
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,10 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 1,21, Bayern München 2,88).
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,38 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %80'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%59
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,10 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 1,21, Bayern München 2,88).
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,38 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %80'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%39
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,10 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 1,21, Bayern München 2,88).
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,38 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %80'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%9
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,10 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 1,21, Bayern München 2,88).
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,38 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%22
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,10 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 1,21, Bayern München 2,88).
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,38 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%41
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,10 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 1,21, Bayern München 2,88).
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,38 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%67
Güven65/100Orta risk
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Bayern München son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,10 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %66'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%33
Güven65/100Yüksek risk
  • 1. FSV Mainz 05 kalesini maçların %17'inde, Bayern München %27'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %34'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%73
Güven60/100Orta risk
  • 1. FSV Mainz 05 için beklenen gol: 1,21.
  • İç sahada maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • Bayern München deplasmanda maç başına 1,06 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%40
Güven48/100Yüksek risk
  • 1. FSV Mainz 05 için beklenen gol: 1,21.
  • İç sahada maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • Bayern München deplasmanda maç başına 1,06 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%12
Güven74/100Yüksek risk
  • 1. FSV Mainz 05 için beklenen gol: 1,21.
  • İç sahada maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • Bayern München deplasmanda maç başına 1,06 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%95
Güven74/100Düşük risk
  • Bayern München için beklenen gol: 2,88.
  • Deplasmanda maç başına 2,81 gol üretiyor.
  • 1. FSV Mainz 05 iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%80
Güven68/100Düşük risk
  • Bayern München için beklenen gol: 2,88.
  • Deplasmanda maç başına 2,81 gol üretiyor.
  • 1. FSV Mainz 05 iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%56
Güven60/100Orta risk
  • Bayern München için beklenen gol: 2,88.
  • Deplasmanda maç başına 2,81 gol üretiyor.
  • 1. FSV Mainz 05 iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%13
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,80 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,10; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%28
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,80 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,10; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%59
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,80 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,10; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%86
Güven62/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,80 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,10; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%58
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,80 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,10; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%32
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,80 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,10; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%90
Güven62/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,29 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,10.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%66
Güven54/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,29 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,10.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

1. FSV Mainz 05 — Bayern München · Kuponperest