KuponperestV2
17 Mayıs Cumartesi · 16:30
1. FSV Mainz 05
2-2Maç sonucu · İY 1-0
Bayer 04 Leverkusen

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 13 ms

Beklenen toplam gol

4,22

En olası skor

2-2

%7

Ev sahibi kazanır
%34
Beraberlik
%20
Deplasman kazanır
%47
Karşılıklı gol
%77
1.5 üst
%93
2.5 üst
%79
3.5 üst
%62

Skor olasılık matrisi

012345
01.73.64.13.11.70.8
13.07.07.75.73.21.4
22.96.57.25.43.01.3
31.84.04.53.31.90.8
40.81.92.11.60.90.4
50.30.70.80.60.30.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 1.5 üst

Uyum 87%
Dixon-Coles%65
Monte Carlo%66
Geçmiş frekans%60
Ensemble sonucu%64

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%34
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FSV Mainz 05 1613, Bayer 04 Leverkusen 1721.
  • 1. FSV Mainz 05 iç sahada oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı, maç başına 1,57 gol attı.
  • Simülasyonların %34'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 4,20 gol atıldı (0-2-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%21
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1613 — 1721).
  • Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 4,20 gol atıldı (0-2-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%45
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bayer 04 Leverkusen 1721, 1. FSV Mainz 05 1613.
  • Bayer 04 Leverkusen deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
  • Simülasyonların %47'inde deplasman kazandı.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 4,20 gol atıldı (0-2-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%55
Güven58/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FSV Mainz 05 1613, Bayer 04 Leverkusen 1721.
  • 1. FSV Mainz 05 iç sahada oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı, maç başına 1,57 gol attı.
  • Simülasyonların %34'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 4,20 gol atıldı (0-2-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%66
Güven62/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Bayer 04 Leverkusen 1721, 1. FSV Mainz 05 1613.
  • Bayer 04 Leverkusen deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
  • Simülasyonların %47'inde deplasman kazandı.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 4,20 gol atıldı (0-2-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%79
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %80'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 4,20 gol atıldı (0-2-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%98
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,10 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 1,87, Bayer 04 Leverkusen 2,23).
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Bayer 04 Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %79'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%91
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,10 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 1,87, Bayer 04 Leverkusen 2,23).
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Bayer 04 Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %79'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%76
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,10 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 1,87, Bayer 04 Leverkusen 2,23).
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Bayer 04 Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %79'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%58
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,10 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 1,87, Bayer 04 Leverkusen 2,23).
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Bayer 04 Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %79'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%40
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,10 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 1,87, Bayer 04 Leverkusen 2,23).
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Bayer 04 Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %79'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%9
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,10 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 1,87, Bayer 04 Leverkusen 2,23).
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Bayer 04 Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%24
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,10 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 1,87, Bayer 04 Leverkusen 2,23).
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Bayer 04 Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%42
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,10 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 1,87, Bayer 04 Leverkusen 2,23).
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Bayer 04 Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%74
Güven61/100Orta risk
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Bayer 04 Leverkusen son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,10 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %77'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%26
Güven61/100Yüksek risk
  • 1. FSV Mainz 05 kalesini maçların %20'inde, Bayer 04 Leverkusen %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %23'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 4,20 gol atıldı (0-2-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%85
Güven73/100Düşük risk
  • 1. FSV Mainz 05 için beklenen gol: 1,87.
  • İç sahada maç başına 1,57 gol üretiyor.
  • Bayer 04 Leverkusen deplasmanda maç başına 1,75 gol yiyor.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 4,20 gol atıldı (0-2-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%56
Güven60/100Orta risk
  • 1. FSV Mainz 05 için beklenen gol: 1,87.
  • İç sahada maç başına 1,57 gol üretiyor.
  • Bayer 04 Leverkusen deplasmanda maç başına 1,75 gol yiyor.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 4,20 gol atıldı (0-2-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%29
Güven67/100Yüksek risk
  • 1. FSV Mainz 05 için beklenen gol: 1,87.
  • İç sahada maç başına 1,57 gol üretiyor.
  • Bayer 04 Leverkusen deplasmanda maç başına 1,75 gol yiyor.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 4,20 gol atıldı (0-2-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%89
Güven71/100Düşük risk
  • Bayer 04 Leverkusen için beklenen gol: 2,23.
  • Deplasmanda maç başına 1,63 gol üretiyor.
  • 1. FSV Mainz 05 iç sahada maç başına 1,79 gol yiyor.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 4,20 gol atıldı (0-2-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%64
Güven61/100Orta risk
  • Bayer 04 Leverkusen için beklenen gol: 2,23.
  • Deplasmanda maç başına 1,63 gol üretiyor.
  • 1. FSV Mainz 05 iç sahada maç başına 1,79 gol yiyor.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 4,20 gol atıldı (0-2-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%39
Güven62/100Yüksek risk
  • Bayer 04 Leverkusen için beklenen gol: 2,23.
  • Deplasmanda maç başına 1,63 gol üretiyor.
  • 1. FSV Mainz 05 iç sahada maç başına 1,79 gol yiyor.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 4,20 gol atıldı (0-2-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%30
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,80 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,10; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 4,20 gol atıldı (0-2-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%34
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,80 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,10; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 4,20 gol atıldı (0-2-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%36
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,80 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,10; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 4,20 gol atıldı (0-2-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%83
Güven60/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,80 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,10; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 4,20 gol atıldı (0-2-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%58
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,80 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,10; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 4,20 gol atıldı (0-2-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%41
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,80 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,10; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 4,20 gol atıldı (0-2-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%90
Güven61/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,30 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,10.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 4,20 gol atıldı (0-2-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%68
Güven54/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,30 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,10.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 5 karşılaşmada ortalama 4,20 gol atıldı (0-2-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

1. FSV Mainz 05 — Bayer 04 Leverkusen · Kuponperest