17 Mayıs Cumartesi · 16:30
Kuponperest analizi
M05%34Beraberlik%21B04%45
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman 1.5 üst%64
Güven61/100Orta riskModel uyumu 87%
Neden?
- Bayer 04 Leverkusen için beklenen gol: 2,23.
- Deplasmanda maç başına 1,63 gol üretiyor.
- 1. FSV Mainz 05 iç sahada maç başına 1,79 gol yiyor.
- Son 5 karşılaşmada ortalama 4,20 gol atıldı (0-2-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,87
Beklenen gol (dep.)
2,23
Toplam beklenen gol
4,10
En olası skor
1-2
%8
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven60/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: 1. FSV Mainz 05 1613, Bayer 04 Leverkusen 1721.
- 1. FSV Mainz 05 iç sahada oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı, maç başına 1,57 gol attı.
- Simülasyonların %34'inde ev sahibi kazandı.
- Son 5 karşılaşmada ortalama 4,20 gol atıldı (0-2-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven65/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1613 — 1721).
- Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
- Son 5 karşılaşmada ortalama 4,20 gol atıldı (0-2-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven57/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Bayer 04 Leverkusen 1721, 1. FSV Mainz 05 1613.
- Bayer 04 Leverkusen deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
- Simülasyonların %47'inde deplasman kazandı.
- Son 5 karşılaşmada ortalama 4,20 gol atıldı (0-2-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven62/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 4,10 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 1,87, Bayer 04 Leverkusen 2,23).
- 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
- Bayer 04 Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 1,72 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %79'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
2.5 alt
Toplam gol
Güven62/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 4,10 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 1,87, Bayer 04 Leverkusen 2,23).
- 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
- Bayer 04 Leverkusen son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 1,72 gol yedi.
- 1. FSV Mainz 05 son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven61/100Orta risk
- 1. FSV Mainz 05 son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Bayer 04 Leverkusen son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 4,10 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %77'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).