KuponperestV2
18 Mayıs Cumartesi · 15:30
1. FSV Mainz 05
4-2Maç sonucu · İY 0-2
1899 Hoffenheim

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 14 ms

Beklenen toplam gol

3,37

En olası skor

0-2

%9

Ev sahibi kazanır
%16
Beraberlik
%20
Deplasman kazanır
%64
Karşılıklı gol
%58
1.5 üst
%86
2.5 üst
%67
3.5 üst
%43

Skor olasılık matrisi

012345
03.47.79.27.34.32.0
13.48.29.67.64.52.1
21.84.35.14.02.41.1
30.61.51.81.40.80.4
40.20.40.50.40.20.1
50.00.10.10.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 1.5 üst

Uyum 61%
Dixon-Coles%68
Monte Carlo%68
Geçmiş frekans%53
Ensemble sonucu%65

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%24
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FSV Mainz 05 1633, 1899 Hoffenheim 1620.
  • 1. FSV Mainz 05 iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,47 gol attı.
  • Simülasyonların %16'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%21
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1633 — 1620).
  • Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%55
Güven35/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1899 Hoffenheim 1620, 1. FSV Mainz 05 1633.
  • 1899 Hoffenheim deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
  • Simülasyonların %64'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%45
Güven33/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FSV Mainz 05 1633, 1899 Hoffenheim 1620.
  • 1. FSV Mainz 05 iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,47 gol attı.
  • Simülasyonların %16'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%76
Güven49/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: 1899 Hoffenheim 1620, 1. FSV Mainz 05 1633.
  • 1899 Hoffenheim deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
  • Simülasyonların %64'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%79
Güven62/100Orta risk
  • Simülasyonların %80'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,42 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 1,05, 1899 Hoffenheim 2,37).
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%87
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,42 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 1,05, 1899 Hoffenheim 2,37).
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%66
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,42 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 1,05, 1899 Hoffenheim 2,37).
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%44
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,42 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 1,05, 1899 Hoffenheim 2,37).
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%26
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,42 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 1,05, 1899 Hoffenheim 2,37).
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%13
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,42 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 1,05, 1899 Hoffenheim 2,37).
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%34
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,42 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 1,05, 1899 Hoffenheim 2,37).
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%56
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,42 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 1,05, 1899 Hoffenheim 2,37).
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 1,83 gol yedi.
  • 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,56 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%59
Güven58/100Orta risk
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • 1899 Hoffenheim son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,42 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %58'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%41
Güven58/100Yüksek risk
  • 1. FSV Mainz 05 kalesini maçların %17'inde, 1899 Hoffenheim %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %42'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%68
Güven51/100Orta risk
  • 1. FSV Mainz 05 için beklenen gol: 1,05.
  • İç sahada maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • 1899 Hoffenheim deplasmanda maç başına 1,00 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%35
Güven42/100Yüksek risk
  • 1. FSV Mainz 05 için beklenen gol: 1,05.
  • İç sahada maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • 1899 Hoffenheim deplasmanda maç başına 1,00 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%9
Güven71/100Yüksek risk
  • 1. FSV Mainz 05 için beklenen gol: 1,05.
  • İç sahada maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • 1899 Hoffenheim deplasmanda maç başına 1,00 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%88
Güven65/100Düşük risk
  • 1899 Hoffenheim için beklenen gol: 2,37.
  • Deplasmanda maç başına 1,80 gol üretiyor.
  • 1. FSV Mainz 05 iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%65
Güven52/100Orta risk
  • 1899 Hoffenheim için beklenen gol: 2,37.
  • Deplasmanda maç başına 1,80 gol üretiyor.
  • 1. FSV Mainz 05 iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%42
Güven60/100Yüksek risk
  • 1899 Hoffenheim için beklenen gol: 2,37.
  • Deplasmanda maç başına 1,80 gol üretiyor.
  • 1. FSV Mainz 05 iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%18
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,50 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,42; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%35
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,50 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,42; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%48
Güven45/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,50 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,42; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%79
Güven56/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,50 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,42; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%47
Güven45/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,50 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,42; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%26
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,50 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,42; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%83
Güven58/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,91 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,42.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%55
Güven46/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,91 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,42.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

1. FSV Mainz 05 — 1899 Hoffenheim · Kuponperest