KuponperestV2
28 Nisan Pazar · 17:30
1. FSV Mainz 05
1-1Maç sonucu · İY 1-0
1. FC Köln

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 8 ms

Beklenen toplam gol

3,59

En olası skor

2-1

%10

Ev sahibi kazanır
%55
Beraberlik
%19
Deplasman kazanır
%26
Karşılıklı gol
%66
1.5 üst
%88
2.5 üst
%69
3.5 üst
%46

Skor olasılık matrisi

012345
03.04.13.11.50.50.2
15.98.96.43.11.10.3
26.39.26.73.31.20.3
34.46.44.72.30.80.2
42.33.32.41.20.40.1
51.01.41.00.50.20.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 96%
Dixon-Coles%73
Monte Carlo%74
Elo gücü%75
Ensemble sonucu%75

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%51
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FSV Mainz 05 1613, 1. FC Köln 1537.
  • 1. FSV Mainz 05 iç sahada oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı, maç başına 1,57 gol attı.
  • Simülasyonların %55'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven61/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1613 — 1537).
  • Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%25
Güven65/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FC Köln 1537, 1. FSV Mainz 05 1613.
  • 1. FC Köln deplasmanda oynadığı 14 maçın %0'ini kazandı.
  • Simülasyonların %26'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%75
Güven68/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FSV Mainz 05 1613, 1. FC Köln 1537.
  • 1. FSV Mainz 05 iç sahada oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı, maç başına 1,57 gol attı.
  • Simülasyonların %55'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%49
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FC Köln 1537, 1. FSV Mainz 05 1613.
  • 1. FC Köln deplasmanda oynadığı 14 maçın %0'ini kazandı.
  • Simülasyonların %26'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%76
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %81'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,55 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 2,09, 1. FC Köln 1,46).
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,76 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • 1. FC Köln son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%87
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,55 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 2,09, 1. FC Köln 1,46).
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,76 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • 1. FC Köln son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%68
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,55 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 2,09, 1. FC Köln 1,46).
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,76 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • 1. FC Köln son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%46
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,55 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 2,09, 1. FC Köln 1,46).
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,76 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • 1. FC Köln son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%28
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,55 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 2,09, 1. FC Köln 1,46).
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,76 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • 1. FC Köln son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%13
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,55 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 2,09, 1. FC Köln 1,46).
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,76 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • 1. FC Köln son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%32
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,55 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 2,09, 1. FC Köln 1,46).
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,76 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • 1. FC Köln son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%54
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,55 beklenen gol hesaplıyor (1. FSV Mainz 05 2,09, 1. FC Köln 1,46).
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,76 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • 1. FC Köln son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%68
Güven62/100Orta risk
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • 1. FC Köln son 30 maçının %80'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,55 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %66'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%32
Güven62/100Yüksek risk
  • 1. FSV Mainz 05 kalesini maçların %20'inde, 1. FC Köln %7'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %34'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%88
Güven71/100Düşük risk
  • 1. FSV Mainz 05 için beklenen gol: 2,09.
  • İç sahada maç başına 1,57 gol üretiyor.
  • 1. FC Köln deplasmanda maç başına 2,14 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%61
Güven58/100Orta risk
  • 1. FSV Mainz 05 için beklenen gol: 2,09.
  • İç sahada maç başına 1,57 gol üretiyor.
  • 1. FC Köln deplasmanda maç başına 2,14 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%36
Güven63/100Yüksek risk
  • 1. FSV Mainz 05 için beklenen gol: 2,09.
  • İç sahada maç başına 1,57 gol üretiyor.
  • 1. FC Köln deplasmanda maç başına 2,14 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%78
Güven66/100Orta risk
  • 1. FC Köln için beklenen gol: 1,46.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • 1. FSV Mainz 05 iç sahada maç başına 1,79 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%39
Güven54/100Yüksek risk
  • 1. FC Köln için beklenen gol: 1,46.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • 1. FSV Mainz 05 iç sahada maç başına 1,79 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%19
Güven70/100Yüksek risk
  • 1. FC Köln için beklenen gol: 1,46.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • 1. FSV Mainz 05 iç sahada maç başına 1,79 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%41
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,56 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,55; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%33
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,56 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,55; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%26
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,56 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,55; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%82
Güven60/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,56 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,55; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%49
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,56 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,55; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%31
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,56 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,55; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%86
Güven61/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,99 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,55.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%58
Güven49/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,99 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,55.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

1. FSV Mainz 05 — 1. FC Köln · Kuponperest