KuponperestV2
16 Nisan Pazar · 17:30
1. FC Union Berlin
1-1Maç sonucu · İY 1-0
VfL Bochum 1848

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

2,68

En olası skor

1-1

%14

Ev sahibi kazanır
%49
Beraberlik
%27
Deplasman kazanır
%23
Karşılıklı gol
%56
1.5 üst
%75
2.5 üst
%51
3.5 üst
%29

Skor olasılık matrisi

012345
06.97.54.31.60.50.1
110126.82.60.70.2
28.39.35.32.00.60.1
34.34.92.81.00.30.1
41.71.91.10.40.10.0
50.50.60.30.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 3.5 alt

Uyum 57%
Dixon-Coles%71
Monte Carlo%71
Geçmiş frekans%55
Ensemble sonucu%68

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%45
Güven48/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FC Union Berlin 1552, VfL Bochum 1848 1488.
  • 1. FC Union Berlin iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,47 gol attı.
  • Simülasyonların %49'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%29
Güven56/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1552 — 1488).
  • Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%26
Güven65/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: VfL Bochum 1848 1488, 1. FC Union Berlin 1552.
  • VfL Bochum 1848 deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %23'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%74
Güven65/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FC Union Berlin 1552, VfL Bochum 1848 1488.
  • 1. FC Union Berlin iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,47 gol attı.
  • Simülasyonların %49'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%55
Güven58/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: VfL Bochum 1848 1488, 1. FC Union Berlin 1552.
  • VfL Bochum 1848 deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %23'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%71
Güven65/100Orta risk
  • Simülasyonların %73'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,70 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Union Berlin 1,56, VfL Bochum 1848 1,13).
  • 1. FC Union Berlin son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • VfL Bochum 1848 son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 2,06 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%76
Güven67/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,70 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Union Berlin 1,56, VfL Bochum 1848 1,13).
  • 1. FC Union Berlin son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • VfL Bochum 1848 son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 2,06 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%51
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,70 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Union Berlin 1,56, VfL Bochum 1848 1,13).
  • 1. FC Union Berlin son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • VfL Bochum 1848 son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 2,06 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%32
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,70 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Union Berlin 1,56, VfL Bochum 1848 1,13).
  • 1. FC Union Berlin son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • VfL Bochum 1848 son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 2,06 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%13
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,70 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Union Berlin 1,56, VfL Bochum 1848 1,13).
  • 1. FC Union Berlin son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • VfL Bochum 1848 son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 2,06 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%24
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,70 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Union Berlin 1,56, VfL Bochum 1848 1,13).
  • 1. FC Union Berlin son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • VfL Bochum 1848 son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 2,06 gol yedi.
  • 1. FC Union Berlin son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%49
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,70 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Union Berlin 1,56, VfL Bochum 1848 1,13).
  • 1. FC Union Berlin son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • VfL Bochum 1848 son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 2,06 gol yedi.
  • 1. FC Union Berlin son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%68
Güven53/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,70 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Union Berlin 1,56, VfL Bochum 1848 1,13).
  • 1. FC Union Berlin son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • VfL Bochum 1848 son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 2,06 gol yedi.
  • 1. FC Union Berlin son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%54
Güven58/100Orta risk
  • 1. FC Union Berlin son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • VfL Bochum 1848 son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,70 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %56'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%46
Güven58/100Yüksek risk
  • 1. FC Union Berlin kalesini maçların %20'inde, VfL Bochum 1848 %20'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %44'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%79
Güven67/100Orta risk
  • 1. FC Union Berlin için beklenen gol: 1,56.
  • İç sahada maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • VfL Bochum 1848 deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%40
Güven43/100Yüksek risk
  • 1. FC Union Berlin için beklenen gol: 1,56.
  • İç sahada maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • VfL Bochum 1848 deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%21
Güven69/100Yüksek risk
  • 1. FC Union Berlin için beklenen gol: 1,56.
  • İç sahada maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • VfL Bochum 1848 deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%66
Güven62/100Orta risk
  • VfL Bochum 1848 için beklenen gol: 1,13.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • 1. FC Union Berlin iç sahada maç başına 1,53 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%30
Güven64/100Yüksek risk
  • VfL Bochum 1848 için beklenen gol: 1,13.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • 1. FC Union Berlin iç sahada maç başına 1,53 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%10
Güven72/100Yüksek risk
  • VfL Bochum 1848 için beklenen gol: 1,13.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • 1. FC Union Berlin iç sahada maç başına 1,53 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%36
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,19 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,70; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%44
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,19 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,70; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%20
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,19 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,70; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%69
Güven53/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,19 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,70; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%35
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,19 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,70; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%21
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,19 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,70; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%77
Güven57/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,51 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,70.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%45
Güven47/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,51 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,70.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

1. FC Union Berlin — VfL Bochum 1848 · Kuponperest