23 Ağustos Cumartesi · 16:30
Kuponperest analizi
UNB%31Beraberlik%24VFB%46
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman 0.5 üst%85
Güven73/100Düşük riskModel uyumu 95%
Neden?
- VfB Stuttgart için beklenen gol: 1,92.
- Deplasmanda maç başına 2,38 gol üretiyor.
- 1. FC Union Berlin iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,70
Beklenen gol (dep.)
1,92
Toplam beklenen gol
3,62
En olası skor
1-1
%9
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: 1. FC Union Berlin 1554, VfB Stuttgart 1722.
- 1. FC Union Berlin iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,47 gol attı.
- Simülasyonların %32'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven67/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1554 — 1722).
- Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven57/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: VfB Stuttgart 1722, 1. FC Union Berlin 1554.
- VfB Stuttgart deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
- Simülasyonların %46'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,33 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven64/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,62 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Union Berlin 1,70, VfB Stuttgart 1,92).
- 1. FC Union Berlin son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,19 gol yedi.
- VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,97 gol attı, 1,83 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
2.5 alt
Toplam gol
Güven64/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,62 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Union Berlin 1,70, VfB Stuttgart 1,92).
- 1. FC Union Berlin son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,19 gol yedi.
- VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,97 gol attı, 1,83 gol yedi.
- 1. FC Union Berlin son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven60/100Orta risk
- 1. FC Union Berlin son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- VfB Stuttgart son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,62 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %70'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).