KuponperestV2
21 Eylül Cumartesi · 16:30
1. FC Union Berlin
2-1Maç sonucu · İY 2-0
TSG 1899 Hoffenheim

Kuponperest analizi

UNB%42Beraberlik%26TSG%32

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi 0.5 üst%82
Güven66/100Düşük riskModel uyumu 81%

Neden?

  • 1. FC Union Berlin için beklenen gol: 1,83.
  • İç sahada maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • TSG 1899 Hoffenheim deplasmanda maç başına 2,36 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,83

Beklenen gol (dep.)

1,24

Toplam beklenen gol

3,08

En olası skor

1-1

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%42
Güven43/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FC Union Berlin 1552, TSG 1899 Hoffenheim 1639.
  • 1. FC Union Berlin iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,47 gol attı.
  • Simülasyonların %49'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1552 — 1639).
  • Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%32
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: TSG 1899 Hoffenheim 1639, 1. FC Union Berlin 1552.
  • TSG 1899 Hoffenheim deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
  • Simülasyonların %24'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%61
Güven56/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,08 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Union Berlin 1,83, TSG 1899 Hoffenheim 1,24).
  • 1. FC Union Berlin son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • TSG 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 alt

Toplam gol

%39
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,08 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Union Berlin 1,83, TSG 1899 Hoffenheim 1,24).
  • 1. FC Union Berlin son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • TSG 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • 1. FC Union Berlin son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%61
Güven60/100Orta risk
  • 1. FC Union Berlin son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • TSG 1899 Hoffenheim son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,08 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %60'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).
1. FC Union Berlin — TSG 1899 Hoffenheim · Kuponperest