Monte Carlo simülasyonu
10.000 simülasyon · 12 msBeklenen toplam gol
3,04
En olası skor
1-1
%12
- Ev sahibi kazanır
- %45
- Beraberlik
- %25
- Deplasman kazanır
- %30
- Karşılıklı gol
- %63
- 1.5 üst
- %82
- 2.5 üst
- %58
- 3.5 üst
- %36
Skor olasılık matrisi
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 4.8 | 6.2 | 4.2 | 1.9 | 0.6 | 0.2 |
| 1 | 7.9 | 11 | 7.2 | 3.2 | 1.1 | 0.3 |
| 2 | 6.9 | 9.3 | 6.2 | 2.8 | 0.9 | 0.3 |
| 3 | 4.0 | 5.3 | 3.6 | 1.6 | 0.5 | 0.1 |
| 4 | 1.7 | 2.3 | 1.5 | 0.7 | 0.2 | 0.1 |
| 5 | 0.6 | 0.8 | 0.5 | 0.2 | 0.1 | 0.0 |
Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde
Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere
Uyum 89%Maç sonucu
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: 1. FC Union Berlin 1554, Holstein Kiel 1490.
- 1. FC Union Berlin iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,47 gol attı.
- Simülasyonların %45'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1554 — 1490).
- Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Holstein Kiel 1490, 1. FC Union Berlin 1554.
- Holstein Kiel deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %30'inde deplasman kazandı.
Çifte şans
Ev sahibi kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: 1. FC Union Berlin 1554, Holstein Kiel 1490.
- 1. FC Union Berlin iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,47 gol attı.
- Simülasyonların %45'inde ev sahibi kazandı.
Deplasman kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Holstein Kiel 1490, 1. FC Union Berlin 1554.
- Holstein Kiel deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %30'inde deplasman kazandı.
Beraberlik dışı
Çifte şans
- Simülasyonların %75'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
Toplam gol
0.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,06 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Union Berlin 1,72, Holstein Kiel 1,34).
- 1. FC Union Berlin son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,19 gol yedi.
- Holstein Kiel son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 2,24 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
1.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,06 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Union Berlin 1,72, Holstein Kiel 1,34).
- 1. FC Union Berlin son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,19 gol yedi.
- Holstein Kiel son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 2,24 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
2.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,06 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Union Berlin 1,72, Holstein Kiel 1,34).
- 1. FC Union Berlin son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,19 gol yedi.
- Holstein Kiel son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 2,24 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
3.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,06 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Union Berlin 1,72, Holstein Kiel 1,34).
- 1. FC Union Berlin son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,19 gol yedi.
- Holstein Kiel son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 2,24 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
4.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,06 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Union Berlin 1,72, Holstein Kiel 1,34).
- 1. FC Union Berlin son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,19 gol yedi.
- Holstein Kiel son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 2,24 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
1.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,06 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Union Berlin 1,72, Holstein Kiel 1,34).
- 1. FC Union Berlin son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,19 gol yedi.
- Holstein Kiel son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 2,24 gol yedi.
- 1. FC Union Berlin son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
2.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,06 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Union Berlin 1,72, Holstein Kiel 1,34).
- 1. FC Union Berlin son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,19 gol yedi.
- Holstein Kiel son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 2,24 gol yedi.
- 1. FC Union Berlin son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
3.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 3,06 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Union Berlin 1,72, Holstein Kiel 1,34).
- 1. FC Union Berlin son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,19 gol yedi.
- Holstein Kiel son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 2,24 gol yedi.
- 1. FC Union Berlin son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
- 1. FC Union Berlin son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Holstein Kiel son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,06 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %63'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).
Karşılıklı gol yok
Karşılıklı gol
- 1. FC Union Berlin kalesini maçların %20'inde, Holstein Kiel %7'inde kapalı tuttu.
- Simülasyonların %37'inde en az bir takım gol atamadı.
Takım golü
Ev sahibi 0.5 üst
Takım golü
- 1. FC Union Berlin için beklenen gol: 1,72.
- İç sahada maç başına 1,47 gol üretiyor.
- Holstein Kiel deplasmanda maç başına 2,27 gol yiyor.
Ev sahibi 1.5 üst
Takım golü
- 1. FC Union Berlin için beklenen gol: 1,72.
- İç sahada maç başına 1,47 gol üretiyor.
- Holstein Kiel deplasmanda maç başına 2,27 gol yiyor.
Ev sahibi 2.5 üst
Takım golü
- 1. FC Union Berlin için beklenen gol: 1,72.
- İç sahada maç başına 1,47 gol üretiyor.
- Holstein Kiel deplasmanda maç başına 2,27 gol yiyor.
Deplasman 0.5 üst
Takım golü
- Holstein Kiel için beklenen gol: 1,34.
- Deplasmanda maç başına 1,40 gol üretiyor.
- 1. FC Union Berlin iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.
Deplasman 1.5 üst
Takım golü
- Holstein Kiel için beklenen gol: 1,34.
- Deplasmanda maç başına 1,40 gol üretiyor.
- 1. FC Union Berlin iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.
Deplasman 2.5 üst
Takım golü
- Holstein Kiel için beklenen gol: 1,34.
- Deplasmanda maç başına 1,40 gol üretiyor.
- 1. FC Union Berlin iç sahada maç başına 1,60 gol yiyor.
İlk yarı
İlk yarı ev sahibi önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,35 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,06; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı berabere
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,35 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,06; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı deplasman önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,35 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,06; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı 0.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,35 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,06; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı 1.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,35 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,06; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İlk yarı karşılıklı gol
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,35 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 3,06; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
İkinci yarı
İkinci yarı 0.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,71 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 3,06.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
İkinci yarı 1.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 1,71 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 3,06.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.