8 Kasım Cuma · 22:30
Kuponperest analizi
UNB%37Beraberlik%27SCF%36
En güçlü istatistiksel sinyal
3.5 alt%69
Güven52/100Orta riskModel uyumu 47%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 2,58 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Union Berlin 1,43, Freiburg 1,15).
- 1. FC Union Berlin son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,14 gol yedi.
- Freiburg son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,66 gol yedi.
- 1. FC Union Berlin son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
1,43
Beklenen gol (dep.)
1,15
Toplam beklenen gol
2,58
En olası skor
1-1
%13
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven49/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: 1. FC Union Berlin 1552, Freiburg 1677.
- 1. FC Union Berlin iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,47 gol attı.
- Simülasyonların %44'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven67/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1552 — 1677).
- Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven51/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Freiburg 1677, 1. FC Union Berlin 1552.
- Freiburg deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
- Simülasyonların %30'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven47/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,58 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Union Berlin 1,43, Freiburg 1,15).
- 1. FC Union Berlin son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,14 gol yedi.
- Freiburg son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,66 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %50'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
2.5 alt
Toplam gol
Güven47/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,58 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Union Berlin 1,43, Freiburg 1,15).
- 1. FC Union Berlin son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,14 gol yedi.
- Freiburg son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,66 gol yedi.
- 1. FC Union Berlin son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven50/100Yüksek risk
- 1. FC Union Berlin son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Freiburg son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,58 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %51'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).