KuponperestV2
9 Aralık Cumartesi · 15:30

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

3,36

En olası skor

1-0

%11

Ev sahibi kazanır
%62
Beraberlik
%21
Deplasman kazanır
%17
Karşılıklı gol
%56
1.5 üst
%82
2.5 üst
%62
3.5 üst
%45

Skor olasılık matrisi

012345
05.15.12.71.00.30.1
19.6105.31.90.50.1
29.59.95.21.80.50.1
36.26.53.41.20.30.1
43.03.21.70.60.20.0
51.21.20.60.20.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 67%
Dixon-Coles%80
Monte Carlo%83
Elo gücü%69
Ensemble sonucu%77

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%51
Güven37/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FC Union Berlin 1552, Borussia Mönchengladbach 1543.
  • 1. FC Union Berlin iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,47 gol attı.
  • Simülasyonların %62'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven57/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1552 — 1543).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%23
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Borussia Mönchengladbach 1543, 1. FC Union Berlin 1552.
  • Borussia Mönchengladbach deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %17'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%77
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FC Union Berlin 1552, Borussia Mönchengladbach 1543.
  • 1. FC Union Berlin iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,47 gol attı.
  • Simülasyonların %62'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%49
Güven43/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Borussia Mönchengladbach 1543, 1. FC Union Berlin 1552.
  • Borussia Mönchengladbach deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %17'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%74
Güven62/100Orta risk
  • Simülasyonların %79'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%95
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,00 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Union Berlin 1,95, Borussia Mönchengladbach 1,05).
  • 1. FC Union Berlin son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • Borussia Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 2,13 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%81
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,00 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Union Berlin 1,95, Borussia Mönchengladbach 1,05).
  • 1. FC Union Berlin son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • Borussia Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 2,13 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%61
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,00 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Union Berlin 1,95, Borussia Mönchengladbach 1,05).
  • 1. FC Union Berlin son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • Borussia Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 2,13 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%42
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,00 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Union Berlin 1,95, Borussia Mönchengladbach 1,05).
  • 1. FC Union Berlin son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • Borussia Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 2,13 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%22
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,00 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Union Berlin 1,95, Borussia Mönchengladbach 1,05).
  • 1. FC Union Berlin son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • Borussia Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 2,13 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%19
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,00 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Union Berlin 1,95, Borussia Mönchengladbach 1,05).
  • 1. FC Union Berlin son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • Borussia Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 2,13 gol yedi.
  • 1. FC Union Berlin son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%39
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,00 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Union Berlin 1,95, Borussia Mönchengladbach 1,05).
  • 1. FC Union Berlin son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • Borussia Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 2,13 gol yedi.
  • 1. FC Union Berlin son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%58
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,00 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Union Berlin 1,95, Borussia Mönchengladbach 1,05).
  • 1. FC Union Berlin son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • Borussia Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 2,13 gol yedi.
  • 1. FC Union Berlin son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%56
Güven58/100Orta risk
  • 1. FC Union Berlin son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Borussia Mönchengladbach son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,00 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %56'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%44
Güven58/100Yüksek risk
  • 1. FC Union Berlin kalesini maçların %20'inde, Borussia Mönchengladbach %27'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %44'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%85
Güven63/100Orta risk
  • 1. FC Union Berlin için beklenen gol: 1,95.
  • İç sahada maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • Borussia Mönchengladbach deplasmanda maç başına 2,40 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%51
Güven29/100Yüksek risk
  • 1. FC Union Berlin için beklenen gol: 1,95.
  • İç sahada maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • Borussia Mönchengladbach deplasmanda maç başına 2,40 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%34
Güven59/100Yüksek risk
  • 1. FC Union Berlin için beklenen gol: 1,95.
  • İç sahada maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • Borussia Mönchengladbach deplasmanda maç başına 2,40 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%66
Güven55/100Orta risk
  • Borussia Mönchengladbach için beklenen gol: 1,05.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • 1. FC Union Berlin iç sahada maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%32
Güven60/100Yüksek risk
  • Borussia Mönchengladbach için beklenen gol: 1,05.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • 1. FC Union Berlin iç sahada maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%10
Güven70/100Yüksek risk
  • Borussia Mönchengladbach için beklenen gol: 1,05.
  • Deplasmanda maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • 1. FC Union Berlin iç sahada maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%50
Güven44/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,32 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,00; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%34
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,32 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,00; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%16
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,32 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,00; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%74
Güven55/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,32 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,00; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%43
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,32 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,00; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%21
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,32 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,00; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%84
Güven59/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,68 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,00.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%50
Güven44/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,68 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,00.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

1. FC Union Berlin — Borussia Mönchengladbach · Kuponperest