KuponperestV2
20 Nisan Cumartesi · 18:30
1. FC Union Berlin
1-5Maç sonucu · İY 0-2
Bayern München

Kuponperest analizi

1FC%16Beraberlik%20BMÜ%64

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%84
Güven73/100Düşük riskModel uyumu 79%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Bayern München 1964, 1. FC Union Berlin 1552.
  • Bayern München deplasmanda oynadığı 16 maçın %75'ini kazandı.
  • Simülasyonların %62'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,02

Beklenen gol (dep.)

2,16

Toplam beklenen gol

3,17

En olası skor

1-2

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%16
Güven73/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FC Union Berlin 1552, Bayern München 1964.
  • 1. FC Union Berlin iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,47 gol attı.
  • Simülasyonların %18'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%20
Güven69/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1552 — 1964).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%64
Güven56/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Bayern München 1964, 1. FC Union Berlin 1552.
  • Bayern München deplasmanda oynadığı 16 maçın %75'ini kazandı.
  • Simülasyonların %62'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,25 gol atıldı (0-2-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%63
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,17 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Union Berlin 1,02, Bayern München 2,16).
  • 1. FC Union Berlin son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,42 gol attı, 1,22 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %59'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 alt

Toplam gol

%37
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,17 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Union Berlin 1,02, Bayern München 2,16).
  • 1. FC Union Berlin son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,42 gol attı, 1,22 gol yedi.
  • 1. FC Union Berlin son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%59
Güven60/100Orta risk
  • 1. FC Union Berlin son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Bayern München son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,17 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %56'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).
1. FC Union Berlin — Bayern München · Kuponperest