KuponperestV2
20 Aralık Çarşamba · 18:30
1. FC Union Berlin
2-0Maç sonucu · İY 0-0
1. FC Köln

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 7 ms

Beklenen toplam gol

2,82

En olası skor

1-1

%12

Ev sahibi kazanır
%58
Beraberlik
%24
Deplasman kazanır
%18
Karşılıklı gol
%54
1.5 üst
%77
2.5 üst
%54
3.5 üst
%31

Skor olasılık matrisi

012345
06.66.33.21.10.30.1
111115.61.80.50.1
29.99.84.91.60.40.1
35.75.72.80.90.20.0
42.52.51.20.40.10.0
50.90.90.40.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 72%
Dixon-Coles%79
Monte Carlo%82
Elo gücü%70
Ensemble sonucu%78

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%48
Güven41/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FC Union Berlin 1552, 1. FC Köln 1537.
  • 1. FC Union Berlin iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,47 gol attı.
  • Simülasyonların %58'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%30
Güven50/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1552 — 1537).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%22
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FC Köln 1537, 1. FC Union Berlin 1552.
  • 1. FC Köln deplasmanda oynadığı 14 maçın %0'ini kazandı.
  • Simülasyonların %18'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%78
Güven62/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FC Union Berlin 1552, 1. FC Köln 1537.
  • 1. FC Union Berlin iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,47 gol attı.
  • Simülasyonların %58'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%52
Güven47/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FC Köln 1537, 1. FC Union Berlin 1552.
  • 1. FC Köln deplasmanda oynadığı 14 maçın %0'ini kazandı.
  • Simülasyonların %18'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%70
Güven63/100Orta risk
  • Simülasyonların %76'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,74 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Union Berlin 1,74, 1. FC Köln 0,99).
  • 1. FC Union Berlin son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • 1. FC Köln son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%77
Güven66/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,74 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Union Berlin 1,74, 1. FC Köln 0,99).
  • 1. FC Union Berlin son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • 1. FC Köln son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%54
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,74 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Union Berlin 1,74, 1. FC Köln 0,99).
  • 1. FC Union Berlin son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • 1. FC Köln son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%34
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,74 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Union Berlin 1,74, 1. FC Köln 0,99).
  • 1. FC Union Berlin son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • 1. FC Köln son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%15
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,74 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Union Berlin 1,74, 1. FC Köln 0,99).
  • 1. FC Union Berlin son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • 1. FC Köln son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%23
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,74 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Union Berlin 1,74, 1. FC Köln 0,99).
  • 1. FC Union Berlin son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • 1. FC Köln son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • 1. FC Union Berlin son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%46
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,74 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Union Berlin 1,74, 1. FC Köln 0,99).
  • 1. FC Union Berlin son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • 1. FC Köln son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • 1. FC Union Berlin son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%66
Güven54/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,74 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Union Berlin 1,74, 1. FC Köln 0,99).
  • 1. FC Union Berlin son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • 1. FC Köln son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • 1. FC Union Berlin son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%57
Güven48/100Yüksek risk
  • 1. FC Union Berlin son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • 1. FC Köln son 30 maçının %80'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,74 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %54'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%43
Güven48/100Yüksek risk
  • 1. FC Union Berlin kalesini maçların %20'inde, 1. FC Köln %7'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %46'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,99 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%82
Güven66/100Düşük risk
  • 1. FC Union Berlin için beklenen gol: 1,74.
  • İç sahada maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • 1. FC Köln deplasmanda maç başına 2,14 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%45
Güven36/100Yüksek risk
  • 1. FC Union Berlin için beklenen gol: 1,74.
  • İç sahada maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • 1. FC Köln deplasmanda maç başına 2,14 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%27
Güven65/100Yüksek risk
  • 1. FC Union Berlin için beklenen gol: 1,74.
  • İç sahada maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • 1. FC Köln deplasmanda maç başına 2,14 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%68
Güven52/100Orta risk
  • 1. FC Köln için beklenen gol: 0,99.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • 1. FC Union Berlin iç sahada maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%26
Güven64/100Yüksek risk
  • 1. FC Köln için beklenen gol: 0,99.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • 1. FC Union Berlin iç sahada maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%7
Güven71/100Yüksek risk
  • 1. FC Köln için beklenen gol: 0,99.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • 1. FC Union Berlin iç sahada maç başına 1,53 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%42
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,20 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,74; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%40
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,20 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,74; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%18
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,20 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,74; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%72
Güven55/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,20 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,74; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%39
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,20 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,74; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%22
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,20 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,74; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%78
Güven57/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,53 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,74.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%44
Güven48/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,53 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,74.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

1. FC Union Berlin — 1. FC Köln · Kuponperest