14 Aralık Cuma · 20:30
Kuponperest analizi
1FC%36Beraberlik%30VWO%33
En güçlü istatistiksel sinyal
3.5 alt%70
Güven58/100Orta riskModel uyumu 88%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 2,72 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Nürnberg 1,44, VfL Wolfsburg 1,28).
- 1. FC Nürnberg son 30 maçta maç başına 0,69 gol attı, 2,08 gol yedi.
- VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,33 gol yedi.
- 1. FC Nürnberg son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
1,44
Beklenen gol (dep.)
1,28
Toplam beklenen gol
2,72
En olası skor
1-1
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven38/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: 1. FC Nürnberg 1620, VfL Wolfsburg 1534.
- 1. FC Nürnberg iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,87 gol attı.
- Simülasyonların %38'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven48/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1534).
- Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven52/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: VfL Wolfsburg 1534, 1. FC Nürnberg 1620.
- VfL Wolfsburg deplasmanda oynadığı 16 maçın %25'ini kazandı.
- Simülasyonların %34'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven51/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,72 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Nürnberg 1,44, VfL Wolfsburg 1,28).
- 1. FC Nürnberg son 30 maçta maç başına 0,69 gol attı, 2,08 gol yedi.
- VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,33 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
2.5 alt
Toplam gol
Güven51/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,72 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Nürnberg 1,44, VfL Wolfsburg 1,28).
- 1. FC Nürnberg son 30 maçta maç başına 0,69 gol attı, 2,08 gol yedi.
- VfL Wolfsburg son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 2,33 gol yedi.
- 1. FC Nürnberg son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven51/100Yüksek risk
- 1. FC Nürnberg son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- VfL Wolfsburg son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,72 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %54'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).