10 Kasım Cumartesi · 15:30
Kuponperest analizi
1FC%24Beraberlik%26VST%50
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%76
Güven69/100Orta riskModel uyumu 98%
Neden?
- Güç reytingi farkı: VfB Stuttgart 1734, 1. FC Nürnberg 1620.
- VfB Stuttgart deplasmanda oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı.
- Simülasyonların %49'inde deplasman kazandı.
Beklenen gol (ev)
1,35
Beklenen gol (dep.)
1,85
Toplam beklenen gol
3,19
En olası skor
1-1
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven56/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: 1. FC Nürnberg 1620, VfB Stuttgart 1734.
- 1. FC Nürnberg iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,87 gol attı.
- Simülasyonların %28'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1734).
- Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven51/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: VfB Stuttgart 1734, 1. FC Nürnberg 1620.
- VfB Stuttgart deplasmanda oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı.
- Simülasyonların %49'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven60/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,19 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Nürnberg 1,35, VfB Stuttgart 1,85).
- 1. FC Nürnberg son 30 maçta maç başına 0,69 gol attı, 2,08 gol yedi.
- VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 1,86 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
2.5 alt
Toplam gol
Güven60/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,19 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Nürnberg 1,35, VfB Stuttgart 1,85).
- 1. FC Nürnberg son 30 maçta maç başına 0,69 gol attı, 2,08 gol yedi.
- VfB Stuttgart son 30 maçta maç başına 1,95 gol attı, 1,86 gol yedi.
- 1. FC Nürnberg son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven58/100Orta risk
- 1. FC Nürnberg son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- VfB Stuttgart son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,19 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %64'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).