22 Aralık Cumartesi · 15:30
Kuponperest analizi
1FC%31Beraberlik%28FRE%41
En güçlü istatistiksel sinyal
3.5 alt%76
Güven59/100Orta riskModel uyumu 64%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 2,34 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Nürnberg 1,22, Freiburg 1,12).
- 1. FC Nürnberg son 30 maçta maç başına 0,69 gol attı, 2,08 gol yedi.
- Freiburg son 30 maçta maç başına 1,88 gol attı, 1,63 gol yedi.
- 1. FC Nürnberg son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
1,22
Beklenen gol (dep.)
1,12
Toplam beklenen gol
2,34
En olası skor
1-1
%13
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven48/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: 1. FC Nürnberg 1620, Freiburg 1680.
- 1. FC Nürnberg iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,87 gol attı.
- Simülasyonların %35'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven66/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1680).
- Simülasyonların %29'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven44/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Freiburg 1680, 1. FC Nürnberg 1620.
- Freiburg deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
- Simülasyonların %36'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven48/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,34 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Nürnberg 1,22, Freiburg 1,12).
- 1. FC Nürnberg son 30 maçta maç başına 0,69 gol attı, 2,08 gol yedi.
- Freiburg son 30 maçta maç başına 1,88 gol attı, 1,63 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %40'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
2.5 alt
Toplam gol
Güven48/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,34 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Nürnberg 1,22, Freiburg 1,12).
- 1. FC Nürnberg son 30 maçta maç başına 0,69 gol attı, 2,08 gol yedi.
- Freiburg son 30 maçta maç başına 1,88 gol attı, 1,63 gol yedi.
- 1. FC Nürnberg son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven53/100Yüksek risk
- 1. FC Nürnberg son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Freiburg son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,34 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %49'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).