KuponperestV2
29 Eylül Cumartesi · 15:30

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 43 ms

Beklenen toplam gol

2,44

En olası skor

1-0

%14

Ev sahibi kazanır
%52
Beraberlik
%24
Deplasman kazanır
%24
Karşılıklı gol
%47
1.5 üst
%71
2.5 üst
%44
3.5 üst
%22

Skor olasılık matrisi

012345
09.38.74.31.40.30.1
113136.12.00.50.1
29.29.04.41.40.30.1
34.44.32.10.70.20.0
41.61.50.70.20.10.0
50.40.40.20.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 3.5 alt

Uyum 79%
Dixon-Coles%78
Monte Carlo%78
Geçmiş frekans%70
Ensemble sonucu%76

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%40
Güven35/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FC Nürnberg 1620, Fortuna Düsseldorf 1620.
  • 1. FC Nürnberg iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,87 gol attı.
  • Simülasyonların %52'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%34
Güven38/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1620).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%26
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Fortuna Düsseldorf 1620, 1. FC Nürnberg 1620.
  • Fortuna Düsseldorf deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %24'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%74
Güven60/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FC Nürnberg 1620, Fortuna Düsseldorf 1620.
  • 1. FC Nürnberg iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,87 gol attı.
  • Simülasyonların %52'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%60
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Fortuna Düsseldorf 1620, 1. FC Nürnberg 1620.
  • Fortuna Düsseldorf deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %24'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%66
Güven59/100Orta risk
  • Simülasyonların %76'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%92
Güven67/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,39 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Nürnberg 1,42, Fortuna Düsseldorf 0,97).
  • 1. FC Nürnberg son 30 maçta maç başına 0,69 gol attı, 2,08 gol yedi.
  • Fortuna Düsseldorf son 30 maçta maç başına 0,94 gol attı, 2,10 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%74
Güven54/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,39 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Nürnberg 1,42, Fortuna Düsseldorf 0,97).
  • 1. FC Nürnberg son 30 maçta maç başına 0,69 gol attı, 2,08 gol yedi.
  • Fortuna Düsseldorf son 30 maçta maç başına 0,94 gol attı, 2,10 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%45
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,39 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Nürnberg 1,42, Fortuna Düsseldorf 0,97).
  • 1. FC Nürnberg son 30 maçta maç başına 0,69 gol attı, 2,08 gol yedi.
  • Fortuna Düsseldorf son 30 maçta maç başına 0,94 gol attı, 2,10 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%24
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,39 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Nürnberg 1,42, Fortuna Düsseldorf 0,97).
  • 1. FC Nürnberg son 30 maçta maç başına 0,69 gol attı, 2,08 gol yedi.
  • Fortuna Düsseldorf son 30 maçta maç başına 0,94 gol attı, 2,10 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%9
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,39 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Nürnberg 1,42, Fortuna Düsseldorf 0,97).
  • 1. FC Nürnberg son 30 maçta maç başına 0,69 gol attı, 2,08 gol yedi.
  • Fortuna Düsseldorf son 30 maçta maç başına 0,94 gol attı, 2,10 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %44'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%26
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,39 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Nürnberg 1,42, Fortuna Düsseldorf 0,97).
  • 1. FC Nürnberg son 30 maçta maç başına 0,69 gol attı, 2,08 gol yedi.
  • Fortuna Düsseldorf son 30 maçta maç başına 0,94 gol attı, 2,10 gol yedi.
  • 1. FC Nürnberg son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%55
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,39 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Nürnberg 1,42, Fortuna Düsseldorf 0,97).
  • 1. FC Nürnberg son 30 maçta maç başına 0,69 gol attı, 2,08 gol yedi.
  • Fortuna Düsseldorf son 30 maçta maç başına 0,94 gol attı, 2,10 gol yedi.
  • 1. FC Nürnberg son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%76
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,39 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Nürnberg 1,42, Fortuna Düsseldorf 0,97).
  • 1. FC Nürnberg son 30 maçta maç başına 0,69 gol attı, 2,08 gol yedi.
  • Fortuna Düsseldorf son 30 maçta maç başına 0,94 gol attı, 2,10 gol yedi.
  • 1. FC Nürnberg son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%48
Güven53/100Yüksek risk
  • 1. FC Nürnberg son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Fortuna Düsseldorf son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,39 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %47'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%52
Güven53/100Yüksek risk
  • 1. FC Nürnberg kalesini maçların %10'inde, Fortuna Düsseldorf %13'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %53'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,97 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%71
Güven47/100Orta risk
  • 1. FC Nürnberg için beklenen gol: 1,42.
  • İç sahada maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Fortuna Düsseldorf deplasmanda maç başına 2,40 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%35
Güven38/100Yüksek risk
  • 1. FC Nürnberg için beklenen gol: 1,42.
  • İç sahada maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Fortuna Düsseldorf deplasmanda maç başına 2,40 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%18
Güven68/100Yüksek risk
  • 1. FC Nürnberg için beklenen gol: 1,42.
  • İç sahada maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Fortuna Düsseldorf deplasmanda maç başına 2,40 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%62
Güven59/100Orta risk
  • Fortuna Düsseldorf için beklenen gol: 0,97.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • 1. FC Nürnberg iç sahada maç başına 1,40 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%27
Güven59/100Yüksek risk
  • Fortuna Düsseldorf için beklenen gol: 0,97.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • 1. FC Nürnberg iç sahada maç başına 1,40 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%7
Güven69/100Yüksek risk
  • Fortuna Düsseldorf için beklenen gol: 0,97.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • 1. FC Nürnberg iç sahada maç başına 1,40 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%35
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,05 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,39; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%44
Güven45/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,05 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,39; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%20
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,05 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,39; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%66
Güven50/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,05 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,39; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%31
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,05 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,39; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%18
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,05 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,39; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%74
Güven53/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,34 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,39.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%39
Güven47/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,34 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,39.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

1. FC Nürnberg — Fortuna Düsseldorf · Kuponperest