KuponperestV2
28 Nisan Pazar · 18:00
1. FC Nürnberg
1-1Maç sonucu · İY 0-0
Bayern München

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 8 ms

Beklenen toplam gol

2,70

En olası skor

0-2

%13

Ev sahibi kazanır
%11
Beraberlik
%21
Deplasman kazanır
%67
Karşılıklı gol
%44
1.5 üst
%77
2.5 üst
%51
3.5 üst
%28

Skor olasılık matrisi

012345
05.912138.74.51.9
14.39.49.66.73.51.4
21.73.63.72.61.30.6
30.40.91.00.70.30.1
40.10.20.20.10.10.0
50.00.00.00.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 96%
Dixon-Coles%87
Monte Carlo%89
Elo gücü%87
Ensemble sonucu%89

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%11
Güven77/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FC Nürnberg 1620, Bayern München 1956.
  • 1. FC Nürnberg iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,87 gol attı.
  • Simülasyonların %11'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%21
Güven73/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1956).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%68
Güven71/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Bayern München 1956, 1. FC Nürnberg 1620.
  • Bayern München deplasmanda oynadığı 16 maçın %69'ini kazandı.
  • Simülasyonların %67'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%32
Güven71/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FC Nürnberg 1620, Bayern München 1956.
  • 1. FC Nürnberg iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,87 gol attı.
  • Simülasyonların %11'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%89
Güven80/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Bayern München 1956, 1. FC Nürnberg 1620.
  • Bayern München deplasmanda oynadığı 16 maçın %69'ini kazandı.
  • Simülasyonların %67'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%79
Güven75/100Düşük risk
  • Simülasyonların %79'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven79/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Nürnberg 0,77, Bayern München 2,08).
  • 1. FC Nürnberg son 30 maçta maç başına 0,69 gol attı, 2,08 gol yedi.
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,38 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%80
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Nürnberg 0,77, Bayern München 2,08).
  • 1. FC Nürnberg son 30 maçta maç başına 0,69 gol attı, 2,08 gol yedi.
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,38 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%56
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Nürnberg 0,77, Bayern München 2,08).
  • 1. FC Nürnberg son 30 maçta maç başına 0,69 gol attı, 2,08 gol yedi.
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,38 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%35
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Nürnberg 0,77, Bayern München 2,08).
  • 1. FC Nürnberg son 30 maçta maç başına 0,69 gol attı, 2,08 gol yedi.
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,38 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%16
Güven80/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Nürnberg 0,77, Bayern München 2,08).
  • 1. FC Nürnberg son 30 maçta maç başına 0,69 gol attı, 2,08 gol yedi.
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,38 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%20
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Nürnberg 0,77, Bayern München 2,08).
  • 1. FC Nürnberg son 30 maçta maç başına 0,69 gol attı, 2,08 gol yedi.
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,38 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • 1. FC Nürnberg son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%44
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Nürnberg 0,77, Bayern München 2,08).
  • 1. FC Nürnberg son 30 maçta maç başına 0,69 gol attı, 2,08 gol yedi.
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,38 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • 1. FC Nürnberg son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%65
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Nürnberg 0,77, Bayern München 2,08).
  • 1. FC Nürnberg son 30 maçta maç başına 0,69 gol attı, 2,08 gol yedi.
  • Bayern München son 30 maçta maç başına 3,38 gol attı, 1,20 gol yedi.
  • 1. FC Nürnberg son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%49
Güven56/100Yüksek risk
  • 1. FC Nürnberg son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Bayern München son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,85 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %44'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%51
Güven56/100Yüksek risk
  • 1. FC Nürnberg kalesini maçların %10'inde, Bayern München %27'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %56'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,77 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%52
Güven64/100Orta risk
  • 1. FC Nürnberg için beklenen gol: 0,77.
  • İç sahada maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Bayern München deplasmanda maç başına 1,06 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%15
Güven77/100Yüksek risk
  • 1. FC Nürnberg için beklenen gol: 0,77.
  • İç sahada maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Bayern München deplasmanda maç başına 1,06 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%4
Güven80/100Yüksek risk
  • 1. FC Nürnberg için beklenen gol: 0,77.
  • İç sahada maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Bayern München deplasmanda maç başına 1,06 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%89
Güven76/100Düşük risk
  • Bayern München için beklenen gol: 2,08.
  • Deplasmanda maç başına 2,81 gol üretiyor.
  • 1. FC Nürnberg iç sahada maç başına 1,40 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%66
Güven55/100Orta risk
  • Bayern München için beklenen gol: 2,08.
  • Deplasmanda maç başına 2,81 gol üretiyor.
  • 1. FC Nürnberg iç sahada maç başına 1,40 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%34
Güven73/100Orta risk
  • Bayern München için beklenen gol: 2,08.
  • Deplasmanda maç başına 2,81 gol üretiyor.
  • 1. FC Nürnberg iç sahada maç başına 1,40 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%12
Güven68/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,85; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%37
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,85; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%50
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,85; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%72
Güven63/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,85; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%36
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,85; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%17
Güven68/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,25 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,85; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%78
Güven66/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,60 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,85.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%42
Güven57/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,60 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,85.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

1. FC Nürnberg — Bayern München · Kuponperest