KuponperestV2
30 Mart Cumartesi · 15:30
1. FC Nürnberg
3-0Maç sonucu · İY 0-0
Augsburg

Kuponperest analizi

1FC%28Beraberlik%29AUG%44

En güçlü istatistiksel sinyal

3.5 alt%72
Güven60/100Orta riskModel uyumu 65%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 2,56 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Nürnberg 1,13, Augsburg 1,43).
  • 1. FC Nürnberg son 30 maçta maç başına 0,69 gol attı, 2,08 gol yedi.
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • 1. FC Nürnberg son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

1,13

Beklenen gol (dep.)

1,43

Toplam beklenen gol

2,56

En olası skor

1-1

%13

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%28
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FC Nürnberg 1620, Augsburg 1632.
  • 1. FC Nürnberg iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 0,87 gol attı.
  • Simülasyonların %32'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%29
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1632).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%44
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Augsburg 1632, 1. FC Nürnberg 1620.
  • Augsburg deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %43'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%49
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,56 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Nürnberg 1,13, Augsburg 1,43).
  • 1. FC Nürnberg son 30 maçta maç başına 0,69 gol attı, 2,08 gol yedi.
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 alt

Toplam gol

%51
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,56 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Nürnberg 1,13, Augsburg 1,43).
  • 1. FC Nürnberg son 30 maçta maç başına 0,69 gol attı, 2,08 gol yedi.
  • Augsburg son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,70 gol yedi.
  • 1. FC Nürnberg son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%52
Güven57/100Orta risk
  • 1. FC Nürnberg son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Augsburg son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,56 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %50'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).
1. FC Nürnberg — Augsburg · Kuponperest