KuponperestV2
16 Eylül Cumartesi · 15:30
1. FC Köln
1-3Maç sonucu · İY 0-2
TSG 1899 Hoffenheim

Kuponperest analizi

1FC%42Beraberlik%25T18%34

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi 0.5 üst%85
Güven70/100Düşük riskModel uyumu 89%

Neden?

  • 1. FC Köln için beklenen gol: 1,96.
  • İç sahada maç başına 1,44 gol üretiyor.
  • TSG 1899 Hoffenheim deplasmanda maç başına 2,36 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,96

Beklenen gol (dep.)

1,36

Toplam beklenen gol

3,32

En olası skor

1-1

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%42
Güven41/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FC Köln 1537, TSG 1899 Hoffenheim 1639.
  • 1. FC Köln iç sahada oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı, maç başına 1,44 gol attı.
  • Simülasyonların %51'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1537 — 1639).
  • Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%34
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: TSG 1899 Hoffenheim 1639, 1. FC Köln 1537.
  • TSG 1899 Hoffenheim deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
  • Simülasyonların %26'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%66
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,32 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Köln 1,96, TSG 1899 Hoffenheim 1,36).
  • 1. FC Köln son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • TSG 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 alt

Toplam gol

%34
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,32 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Köln 1,96, TSG 1899 Hoffenheim 1,36).
  • 1. FC Köln son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • TSG 1899 Hoffenheim son 30 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • 1. FC Köln son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%66
Güven59/100Orta risk
  • 1. FC Köln son 30 maçının %80'inde iki takım da gol attı.
  • TSG 1899 Hoffenheim son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,32 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %65'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).
1. FC Köln — TSG 1899 Hoffenheim · Kuponperest