12 Mayıs Cuma · 20:30
Kuponperest analizi
1FC%48Beraberlik%26HER%25
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 0.5 üst%87
Güven69/100Düşük riskModel uyumu 83%
Neden?
- 1. FC Köln için beklenen gol: 2,12.
- İç sahada maç başına 1,44 gol üretiyor.
- Hertha deplasmanda maç başına 2,53 gol yiyor.
Beklenen gol (ev)
2,12
Beklenen gol (dep.)
1,19
Toplam beklenen gol
3,31
En olası skor
2-1
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven35/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: 1. FC Köln 1537, Hertha 1620.
- 1. FC Köln iç sahada oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı, maç başına 1,44 gol attı.
- Simülasyonların %60'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven55/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1537 — 1620).
- Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven56/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Hertha 1620, 1. FC Köln 1537.
- Hertha deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %19'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven61/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,31 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Köln 2,12, Hertha 1,19).
- 1. FC Köln son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,91 gol yedi.
- Hertha son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,22 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %66'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
2.5 alt
Toplam gol
Güven61/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,31 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Köln 2,12, Hertha 1,19).
- 1. FC Köln son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,91 gol yedi.
- Hertha son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 2,22 gol yedi.
- 1. FC Köln son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven55/100Orta risk
- 1. FC Köln son 30 maçının %80'inde iki takım da gol attı.
- Hertha son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,31 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %62'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).