KuponperestV2
2 Nisan Pazar · 15:30

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 7 ms

Beklenen toplam gol

3,21

En olası skor

2-1

%10

Ev sahibi kazanır
%60
Beraberlik
%19
Deplasman kazanır
%21
Karşılıklı gol
%59
1.5 üst
%85
2.5 üst
%64
3.5 üst
%41

Skor olasılık matrisi

012345
03.94.32.51.00.30.1
18.09.45.32.00.60.1
28.69.85.62.10.60.1
36.16.94.01.50.40.1
43.23.72.10.80.20.1
51.41.60.90.30.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 73%
Dixon-Coles%80
Monte Carlo%79
Elo gücü%69
Ensemble sonucu%76

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%50
Güven36/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FC Köln 1537, Borussia Mönchengladbach 1530.
  • 1. FC Köln iç sahada oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı, maç başına 1,44 gol attı.
  • Simülasyonların %60'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,75 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven54/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1537 — 1530).
  • Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,75 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%24
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Borussia Mönchengladbach 1530, 1. FC Köln 1537.
  • Borussia Mönchengladbach deplasmanda oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı.
  • Simülasyonların %21'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,75 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%76
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FC Köln 1537, Borussia Mönchengladbach 1530.
  • 1. FC Köln iç sahada oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı, maç başına 1,44 gol attı.
  • Simülasyonların %60'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,75 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%50
Güven43/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Borussia Mönchengladbach 1530, 1. FC Köln 1537.
  • Borussia Mönchengladbach deplasmanda oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı.
  • Simülasyonların %21'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,75 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%74
Güven61/100Orta risk
  • Simülasyonların %81'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,75 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,26 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Köln 2,12, Borussia Mönchengladbach 1,14).
  • 1. FC Köln son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • Borussia Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%84
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,26 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Köln 2,12, Borussia Mönchengladbach 1,14).
  • 1. FC Köln son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • Borussia Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%64
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,26 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Köln 2,12, Borussia Mönchengladbach 1,14).
  • 1. FC Köln son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • Borussia Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%41
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,26 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Köln 2,12, Borussia Mönchengladbach 1,14).
  • 1. FC Köln son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • Borussia Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%22
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,26 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Köln 2,12, Borussia Mönchengladbach 1,14).
  • 1. FC Köln son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • Borussia Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%16
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,26 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Köln 2,12, Borussia Mönchengladbach 1,14).
  • 1. FC Köln son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • Borussia Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • 1. FC Köln son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%36
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,26 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Köln 2,12, Borussia Mönchengladbach 1,14).
  • 1. FC Köln son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • Borussia Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • 1. FC Köln son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%59
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,26 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Köln 2,12, Borussia Mönchengladbach 1,14).
  • 1. FC Köln son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • Borussia Mönchengladbach son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 2,19 gol yedi.
  • 1. FC Köln son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%62
Güven56/100Orta risk
  • 1. FC Köln son 30 maçının %80'inde iki takım da gol attı.
  • Borussia Mönchengladbach son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,26 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %59'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%38
Güven56/100Yüksek risk
  • 1. FC Köln kalesini maçların %7'inde, Borussia Mönchengladbach %27'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %41'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,75 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%86
Güven68/100Düşük risk
  • 1. FC Köln için beklenen gol: 2,12.
  • İç sahada maç başına 1,44 gol üretiyor.
  • Borussia Mönchengladbach deplasmanda maç başına 2,44 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,75 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%55
Güven35/100Yüksek risk
  • 1. FC Köln için beklenen gol: 2,12.
  • İç sahada maç başına 1,44 gol üretiyor.
  • Borussia Mönchengladbach deplasmanda maç başına 2,44 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,75 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%35
Güven63/100Yüksek risk
  • 1. FC Köln için beklenen gol: 2,12.
  • İç sahada maç başına 1,44 gol üretiyor.
  • Borussia Mönchengladbach deplasmanda maç başına 2,44 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,75 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%70
Güven61/100Orta risk
  • Borussia Mönchengladbach için beklenen gol: 1,14.
  • Deplasmanda maç başına 1,06 gol üretiyor.
  • 1. FC Köln iç sahada maç başına 1,56 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,75 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%32
Güven64/100Yüksek risk
  • Borussia Mönchengladbach için beklenen gol: 1,14.
  • Deplasmanda maç başına 1,06 gol üretiyor.
  • 1. FC Köln iç sahada maç başına 1,56 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,75 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%11
Güven72/100Yüksek risk
  • Borussia Mönchengladbach için beklenen gol: 1,14.
  • Deplasmanda maç başına 1,06 gol üretiyor.
  • 1. FC Köln iç sahada maç başına 1,56 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,75 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%45
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,43 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,26; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,75 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%35
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,43 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,26; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,75 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%20
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,43 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,26; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,75 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%78
Güven57/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,43 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,26; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,75 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%45
Güven47/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,43 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,26; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,75 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%24
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,43 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,26; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,75 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%83
Güven59/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,83 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,26.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,75 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%51
Güven45/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,83 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,26.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 4,75 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

1. FC Köln — Borussia Mönchengladbach · Kuponperest