KuponperestV2
15 Nisan Cumartesi · 15:30
1. FC Köln
1-1Maç sonucu · İY 0-1
1. FSV Mainz 05

Kuponperest analizi

1FC%30Beraberlik%261FS%44

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%70
Güven66/100Orta riskModel uyumu 99%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: 1. FSV Mainz 05 1613, 1. FC Köln 1537.
  • 1. FSV Mainz 05 deplasmanda oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı.
  • Simülasyonların %45'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,48

Beklenen gol (dep.)

1,79

Toplam beklenen gol

3,27

En olası skor

1-1

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%30
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FC Köln 1537, 1. FSV Mainz 05 1613.
  • 1. FC Köln iç sahada oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı, maç başına 1,44 gol attı.
  • Simülasyonların %32'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1537 — 1613).
  • Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%44
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FSV Mainz 05 1613, 1. FC Köln 1537.
  • 1. FSV Mainz 05 deplasmanda oynadığı 16 maçın %50'ini kazandı.
  • Simülasyonların %45'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%64
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,27 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Köln 1,48, 1. FSV Mainz 05 1,79).
  • 1. FC Köln son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 alt

Toplam gol

%36
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,27 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Köln 1,48, 1. FSV Mainz 05 1,79).
  • 1. FC Köln son 30 maçta maç başına 1,19 gol attı, 1,91 gol yedi.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • 1. FC Köln son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%67
Güven60/100Orta risk
  • 1. FC Köln son 30 maçının %80'inde iki takım da gol attı.
  • 1. FSV Mainz 05 son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,27 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %66'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).
1. FC Köln — 1. FSV Mainz 05 · Kuponperest