KuponperestV2
1 Aralık Pazar · 17:30

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 29 ms

Beklenen toplam gol

3,95

En olası skor

2-1

%8

Ev sahibi kazanır
%43
Beraberlik
%20
Deplasman kazanır
%38
Karşılıklı gol
%75
1.5 üst
%91
2.5 üst
%76
3.5 üst
%58

Skor olasılık matrisi

012345
01.93.43.32.21.00.4
13.67.37.04.52.20.8
23.97.57.34.72.30.9
32.75.35.13.31.60.6
41.42.82.71.70.80.3
50.61.21.10.70.30.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 0.5 üst

Uyum 97%
Dixon-Coles%86
Monte Carlo%87
Geçmiş frekans%87
Ensemble sonucu%86

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%37
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FC Heidenheim 1846 1487, Eintracht Frankfurt 1629.
  • 1. FC Heidenheim 1846 iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,47 gol attı.
  • Simülasyonların %43'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven61/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1487 — 1629).
  • Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%38
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Eintracht Frankfurt 1629, 1. FC Heidenheim 1846 1487.
  • Eintracht Frankfurt deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %38'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%62
Güven58/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FC Heidenheim 1846 1487, Eintracht Frankfurt 1629.
  • 1. FC Heidenheim 1846 iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,47 gol attı.
  • Simülasyonların %43'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%63
Güven54/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Eintracht Frankfurt 1629, 1. FC Heidenheim 1846 1487.
  • Eintracht Frankfurt deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %38'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%75
Güven66/100Orta risk
  • Simülasyonların %80'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%99
Güven74/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,03 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Heidenheim 1846 2,09, Eintracht Frankfurt 1,94).
  • 1. FC Heidenheim 1846 son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,20 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %76'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 üst

Toplam gol

%90
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,03 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Heidenheim 1846 2,09, Eintracht Frankfurt 1,94).
  • 1. FC Heidenheim 1846 son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,20 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %76'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 üst

Toplam gol

%75
Güven66/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,03 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Heidenheim 1846 2,09, Eintracht Frankfurt 1,94).
  • 1. FC Heidenheim 1846 son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,20 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %76'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

3.5 üst

Toplam gol

%56
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,03 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Heidenheim 1846 2,09, Eintracht Frankfurt 1,94).
  • 1. FC Heidenheim 1846 son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,20 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %76'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

4.5 üst

Toplam gol

%38
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,03 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Heidenheim 1846 2,09, Eintracht Frankfurt 1,94).
  • 1. FC Heidenheim 1846 son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,20 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %76'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

1.5 alt

Toplam gol

%10
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,03 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Heidenheim 1846 2,09, Eintracht Frankfurt 1,94).
  • 1. FC Heidenheim 1846 son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,20 gol yedi.
  • 1. FC Heidenheim 1846 son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%25
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,03 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Heidenheim 1846 2,09, Eintracht Frankfurt 1,94).
  • 1. FC Heidenheim 1846 son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,20 gol yedi.
  • 1. FC Heidenheim 1846 son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%44
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,03 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Heidenheim 1846 2,09, Eintracht Frankfurt 1,94).
  • 1. FC Heidenheim 1846 son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • Eintracht Frankfurt son 30 maçta maç başına 1,51 gol attı, 2,20 gol yedi.
  • 1. FC Heidenheim 1846 son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%73
Güven64/100Orta risk
  • 1. FC Heidenheim 1846 son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Eintracht Frankfurt son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,03 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %75'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%27
Güven64/100Yüksek risk
  • 1. FC Heidenheim 1846 kalesini maçların %3'inde, Eintracht Frankfurt %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %25'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%83
Güven60/100Orta risk
  • 1. FC Heidenheim 1846 için beklenen gol: 2,09.
  • İç sahada maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • Eintracht Frankfurt deplasmanda maç başına 2,50 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%59
Güven54/100Orta risk
  • 1. FC Heidenheim 1846 için beklenen gol: 2,09.
  • İç sahada maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • Eintracht Frankfurt deplasmanda maç başına 2,50 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%34
Güven66/100Yüksek risk
  • 1. FC Heidenheim 1846 için beklenen gol: 2,09.
  • İç sahada maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • Eintracht Frankfurt deplasmanda maç başına 2,50 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%86
Güven74/100Düşük risk
  • Eintracht Frankfurt için beklenen gol: 1,94.
  • Deplasmanda maç başına 1,50 gol üretiyor.
  • 1. FC Heidenheim 1846 iç sahada maç başına 2,13 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%55
Güven55/100Orta risk
  • Eintracht Frankfurt için beklenen gol: 1,94.
  • Deplasmanda maç başına 1,50 gol üretiyor.
  • 1. FC Heidenheim 1846 iç sahada maç başına 2,13 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%30
Güven67/100Yüksek risk
  • Eintracht Frankfurt için beklenen gol: 1,94.
  • Deplasmanda maç başına 1,50 gol üretiyor.
  • 1. FC Heidenheim 1846 iç sahada maç başına 2,13 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%35
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,77 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,03; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%34
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,77 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,03; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%31
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,77 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,03; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%83
Güven62/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,77 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,03; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%52
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,77 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,03; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%36
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,77 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,03; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%89
Güven63/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,26 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,03.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%66
Güven55/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,26 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,03.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

1. FC Heidenheim 1846 — Eintracht Frankfurt · Kuponperest