1 Şubat Cumartesi · 15:30
Kuponperest analizi
1FC%18Beraberlik%20BDO%62
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%82
Güven72/100Düşük riskModel uyumu 84%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Borussia Dortmund 1831, 1. FC Heidenheim 1846 1487.
- Borussia Dortmund deplasmanda oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı.
- Simülasyonların %60'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,12
Beklenen gol (dep.)
2,27
Toplam beklenen gol
3,39
En olası skor
1-2
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven72/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: 1. FC Heidenheim 1846 1487, Borussia Dortmund 1831.
- 1. FC Heidenheim 1846 iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,47 gol attı.
- Simülasyonların %20'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven72/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1487 — 1831).
- Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven59/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Borussia Dortmund 1831, 1. FC Heidenheim 1846 1487.
- Borussia Dortmund deplasmanda oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı.
- Simülasyonların %60'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven68/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,39 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Heidenheim 1846 1,12, Borussia Dortmund 2,27).
- 1. FC Heidenheim 1846 son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,23 gol yedi.
- Borussia Dortmund son 30 maçta maç başına 1,96 gol attı, 0,98 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.
2.5 alt
Toplam gol
Güven68/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,39 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Heidenheim 1846 1,12, Borussia Dortmund 2,27).
- 1. FC Heidenheim 1846 son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,23 gol yedi.
- Borussia Dortmund son 30 maçta maç başına 1,96 gol attı, 0,98 gol yedi.
- 1. FC Heidenheim 1846 son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven62/100Orta risk
- 1. FC Heidenheim 1846 son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Borussia Dortmund son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,39 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %59'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).