KuponperestV2
11 Ocak Cumartesi · 15:30

Kuponperest analizi

1FC%50Beraberlik%251FC%25

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi 1.5 üst%64
Güven51/100Orta riskModel uyumu 51%

Neden?

  • 1. FC Heidenheim 1846 için beklenen gol: 2,35.
  • İç sahada maç başına 1,47 gol üretiyor.
  • 1. FC Union Berlin deplasmanda maç başına 2,33 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

2,35

Beklenen gol (dep.)

1,32

Toplam beklenen gol

3,67

En olası skor

2-1

%9

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%50
Güven36/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FC Heidenheim 1846 1487, 1. FC Union Berlin 1552.
  • 1. FC Heidenheim 1846 iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,47 gol attı.
  • Simülasyonların %60'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven54/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1487 — 1552).
  • Simülasyonların %18'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%25
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: 1. FC Union Berlin 1552, 1. FC Heidenheim 1846 1487.
  • 1. FC Union Berlin deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %21'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (4-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%69
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,67 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Heidenheim 1846 2,35, 1. FC Union Berlin 1,32).
  • 1. FC Heidenheim 1846 son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • 1. FC Union Berlin son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %70'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %64.

2.5 alt

Toplam gol

%31
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,67 beklenen gol hesaplıyor (1. FC Heidenheim 1846 2,35, 1. FC Union Berlin 1,32).
  • 1. FC Heidenheim 1846 son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 2,23 gol yedi.
  • 1. FC Union Berlin son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • 1. FC Heidenheim 1846 son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%65
Güven62/100Orta risk
  • 1. FC Heidenheim 1846 son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • 1. FC Union Berlin son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,67 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %66'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %60).
1. FC Heidenheim 1846 — 1. FC Union Berlin · Kuponperest